На Хмельниччині 20 дітей госпіталізовані через отруєння у християнському таборі

На Хмельниччині госпіталізовано 20 дітей 13-17 років і 2 дорослих, які отруїлися у християнському таборі при Красилівському костелі.

Як повідомляє прес-служба Держсанепідслужби України, всіх постраждалих госпіталізували вночі до інфекційного відділення Красилівської центральної районної лікарні із характерним для гострої кишкової інфекції симптомами.

Попередній діагноз – «гострий гастроентероколіт». Перебіг захворювання у 15 хворих – середньої важкості, у 7 – легкої.

Встановлено, що усі хворі проживали з 3 січня 2016 року у християнському таборі при Красилівському костелі. Усього у таборі перебувало 53 дитини та 16 організаторів з Київської, Львівської, Вінницької, Івано-Франківської, Тернопільської, Дніпропетровської та Хмельницької областей.

Для встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації працівниками Держсанепідслужби розпочато проведення санітарно-епідеміологічного обстеження в осередку захворювання. Встановлено, що у християнському таборі було організоване харчування всіх паломників. Для приготування страв залучались особи без медичних оглядів та відповідної кваліфікації. Використовувалась продовольча сировина без відповідної супроводжуючої документації, яка б засвідчувала її походження, безпечність та якість.

Для лабораторних досліджень відібрані проби харчових продуктів, змиви, проби питної води. Обстежуються контактні особи. У осередку захворювання проведено дезінфекцію, за контактними встановлено медичне спостереження. Ситуація перебуває на контролі Держсанепідслужби області. Обставини виникнення спалаху з’ясовуються.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.