Хмельницька облрада перерозподілила 81 млн. грн обласного бюджету

Депутати Хмельницької обласної ради внесли зміни до обласного бюджету на 2016 рік, перерозподіливши 81 млн. грн.

За це рішення проголосувала більшість депутатського корпусу на позачерговій сесії облради 6 січня.

У пояснювальній записці до проекту рішення зазначено, що ухвалення Верховною Радою держбюджету і змін до Податкового кодексу, дало змогу збільшити доходи обласного бюджету на 81 млн. грн, у тому числі по загальному фонду – на 79 млн. 520,6 тис. грн, спеціальному фонду – на 1 млн. 490,5 тис. гривень.

В основному кошти направлені на соціальні видатки та оплату енергоносіїв.

Крім цього, обласний бюджет передбачив 73,4 млн. грн на утримання закладів профтехосвіти Хмельниччини, які раніше фінансувалися з держбюджету (за рахунок субвенції на підготовку робітничих кадрів з державного бюджету місцевим бюджетам – НГП), що становить 75,5% від потреби.

Як зазначив директор обласного департаменту фінансів Сергій Пенюшкевич, це дасть можливість на кілька місяців забезпечити фінансування 28 професійно-технічних навчальних закладів, в яких навчається 5345 учнів.

Довідка НГП. 22 грудня Хмельницька обласна рада ухвала бюджет на 2016 рік з доходами на суму 4 млрд. 21 млн. грн і видатками на суму 4 млрд. 20 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.