За 2015 рік фінінспекція області забезпечила наполовину відшкодувань до бюджету

Держфінінспекція в Хмельницькій області впродовж 2015 року провела 127 контрольних заходів, в результаті яких виявлено втрати матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму майже 42 млн гривень.

Така інформація розміщена на сайті облдержадміністрації.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат, в тому числі з урахуванням виявлених порушень у попередніх звітних періодах, на суму 18,5 млн. гривень. До бюджетів усіх рівнів надійшло коштів на суму 2,3 млн. гривень.

Крім цього, впродовж поточного року до установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 224 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За допущені фінансові порушення 408 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 88 осіб – до дисциплінарної. Із займаних посад звільнено 20 порушників фінансового законодавства.

Окремо, за результатами моніторингу державних закупівель відмінено торги в 40 випадках на суму 66,7 млн. грн, в 6 випадках розірвано укладені договори на суму 5,7 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.