За 11 місяців населення Хмельниччини розрахувалось за компослуги на 101,1%

Упродовж січн-листопада 2015р. населення Хмельницької області сплатило за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 1 млрд. грн. (101,1% нарахованих за цей період сум).

Як повідомляє Головне управління статистики в області, серед міст та районів області найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався в Старосинявському, Красилівському, Новоушицькому, Славутському та Летичівському районах (143,4–131,5%), найнижчий – у Шепетівському районі та містах Шепетівці, Хмельницькому і Нетішині (76,9–95,4%).

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги на одного власника особового рахунку в листопаді 2015р. порівняно з листопадом 2014р. збільшились на 1% і з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт.год) становили 491,9 грн.

У листопаді мали борг за три місяці та більше: за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 14,9% власників особових рахунків, вивезення побутових відходів – 13,9%, централізоване опалення та гаряче  водопостачання – 10,9%, централізоване водопостачання та водовідведення – 8,7%, газопостачання – 0,2%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.