Найважче знайти роботу у Деражнянському районі – конкурс становить 335 осіб на робоче місце

Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакансію) протягом листопада 2015р. збільшилось із 19 до 31 особи і коливалося від 9 осіб у Хмельницькому до 335 осіб у Деражнянському районі.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Також високий попит на роботу спостерігався у Славутському (203 особи на робоче місце), Полонському (197 – на одне робоче місце), Летичівському (152 – на одне робоче місце), Хмельницькому (138 – на одне робоче місце) районах.

Крім цього, кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, у листопаді порівняно з жовтнем зменшилась на 26,4% і на кінець місяця становила 422 одиниці (у листопаді 2014р. – 330 одиниць).

За професійними групами найбільший попит на кінець листопада 2015р. спостерігався на працівників сфери торгівлі та послуг – 28% від загальної кількості заявлених вакансій, ще 23,2% – на кваліфікованих робітників з інструментом, 15,6% – на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, а найменший на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (0,5%).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.