На території Хмельницької області пройшла сильна негода, яка спричинила значні ускладнення погодних умов. До ліквідації наслідків стихії були залучені підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Як повідомили у ГУ ДСНС, рятувальники зрізали та розчистили 43 дерева, що впали на автошляхи й тротуари. Найбільше постраждали Кам’янець-Подільська, Кульчієвецька, Дунаєвецька, Летичівська та Білогірська громади.
Попри масштаби стихії, обійшлося без постраждалих.
Рятувальники продовжують моніторинг ситуації й закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час складних погодних умов.


Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині горіла вантажівка: пожежу оперативно ліквідували
- На Хмельниччині з річки Горинь дістали тіло жінки
- Трагедія на Хмельниччині: під час відпочинку на місцевому ставку потонули бабуся та її онучка
- У Хмельницькому врятували 86-річну жінку, яка могла впасти з 14-го поверху
- У Хмельницькому врятували дику козулю, яка впала в ревізійний колодязь
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
