21 вересня 2024 року, на Луганському напрямку, під час мінометного обстрілу загинув Вержбіцький Юрій Станіславович, 21 лютого 1968 року народження, мешканець міста Волочиськ.
26 грудня 2023 року Юрій був мобілізований до лав ЗСУ. Служив у складі 3-го Луганського прикордонного загону.
«Пішов із життя турботливий чоловік, люблячий батько, надійний друг, справжній патріот своєї землі та відважний головний сержант. Його жертовність і героїзм залишаться у наших серцях назавжди» – йдеться у повідомленні громади.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- Знову втрати: «на щиті» додому повернулися троє захисників з Хмельниччини
- На війні загинули троє захисників з Хмельниччини
- «На щиті» додому повернулися п’ятеро захисників з Хмельниччини
- На війні загинули четверо захисників з Хмельниччини
- «На щиті» додому повернулися шестеро захисників з Хмельниччини
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
