21 вересня 2024 року, на Луганському напрямку, під час мінометного обстрілу загинув Вержбіцький Юрій Станіславович, 21 лютого 1968 року народження, мешканець міста Волочиськ.
26 грудня 2023 року Юрій був мобілізований до лав ЗСУ. Служив у складі 3-го Луганського прикордонного загону.
«Пішов із життя турботливий чоловік, люблячий батько, надійний друг, справжній патріот своєї землі та відважний головний сержант. Його жертовність і героїзм залишаться у наших серцях назавжди» – йдеться у повідомленні громади.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- На війні загинули семеро захисників з Хмельниччини
- Під час виконання бойового завдання загинув 23-річний молодший сержант з Хмельниччини
- «На щиті» додому повертаються десятеро захисників з Хмельниччини
- «На щиті» додому повертаються шестеро захисників з Хмельниччини
- Півтора року вважався зниклим безвісти: «на щиті» додому повертається офіцер з Хмельниччини
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
