Сьогодні в у Хмельницькій ОВА обговорили план реагування на можливе припинення газопостачання в результаті пошкодження складових системи газорозподільної системи Хмельниччини.
Провів засідання заступник начальника ОВА Володимир Білик. Участь в нараді взяли представники ТОВ «Газорозподільні мережі України», представники комунальних підприємств, підприємств енергетичного комплексу, профільних підрозділів ОВА, екстрених служб та сил цивільного захисту.
Розпочинаючи роботу, Володимир Білик підкреслив важливість засідання, адже в умовах повномасштабної війни, ми повинні бути готові до будь-яких викликів, особливо тих, що пов’язані із енергетичною сферою, повідомили в ОВА.
“Ворог показав, що всі його дії спрямовані на геноцид українського населення, знищуючи державну енергетичну інфраструктуру. Тому наше завдання, в першу чергу, не допустити ворожих намагань занурити Україну в темряву і холод, а спільними зусиллями протистояти цим намірам. Однак, також маємо пропрацювати сценарії реагування на можливі загрози, налагодити ефективну комунікацію між усіма відповідними службами та забезпечити якісне і оперативне відновлення,” – наголосив посадовець.
В ході засідання, учасники обговорили, як сам план реагування на можливе припинення газопостачання, так і перспективи розбудови складових газорозподільної системи. Про це більш детально розповів член правління ТОВ «Газорозподільні мережі України» Сергій Мінін.
За його словами, до згаданого оперативного плану дій увійшов досвід відновлення газорозподільних мереж на територіях, де відбувалися активні бойові дії, а також в безпосередній близькості до фронту. Тому уже існують напрацювання задля швидкого і ефективного реагування на виклики. Поряд з тим, ведеться активна робота з покращення загальнодержавної газової інфраструктури, що дозволить в майбутньому більш гнучко пристосовуватися до безпекової ситуації і потребуватиме менше вкладень в її відновлення, та допоможе берегти людські життя.
Підсумовуючи, учасники наради опрацювали дискусійні питання. Зокрема: забезпечення усіх відповідних служб в регіоні засобами зв’язку для взаємодії в разі потреби оперативного реагування; спільні дії під час можливих випадків відсутності газопостачання; співпрацю окремих структур на усіх рівнях управління.
Схожі матеріали:
- Хмельницька ОВА внесла до переліку об’єктів культурної спадщини області чотири об’єкти
- У Хмельницькій ОВА заслухали інформацію про хід перевірок критично важливих підприємств області
- На Хмельниччині ОВА організувала тренінг з ветеранської політики для старост сільських та селищних рад
- На Хмельниччині відбулося засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку області – ОВА
- Робоча група Хмельницької ОВА виявила порушення у використанні бюджетних коштів ДЮСШ «Колос»