Днями 48-річній хмельничанці у одній із соціальних мереж написав невідомий, який повідомив, що знає, де її зниклий брат, і може доставити його додому. Однак, для цього потрібні кошти. Жінка, не задумуючись, переказала на вказаний банківський рахунок майже 25 тисяч гривень, після чого звя’зок з «благодійником» обірвався, повідомили у поліції.
Наразі правоохоронці працюють над пошуком зловмисника. Поліцейські застерігають — аби нажитися на чужій біді шахраї користуються психологічним станом рідних, які готові повірити у все що завгодно й віддати останнє заради близької людини.
Не варто довіряти незнайомцям в мережі. Не переказуйте кошти невідомим особам. Якщо хтось вам повідомляє, що може допомогти повернути зниклого на війні родича, або визволити його з полону, спершу зверніться до поліції.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів