27.05.2024 року о 15:30 годині до Шепетівського районного управління в Хмельницькій області надійшло повідомлення від схвильованої матері про те що пішов в невідомому напрямку її малолітній син 2010 року народження, зріст близько 150 см, який був одягнений в гумові чорні капці, темні спортивні штани та темну футболку.
Начальником Шепетівського районного управління поліції негайно було орієнтовано весь особовий склад на пошуки маленького утікача, працівники поліції до пізньої ночі займалися пошуками хлопчика і 28.04.2024 року близько 00:20 нарешті повернули його схвильованій матері, інформують у поліції.
Мотиви свого вчинку хлопчик не пояснив сказав лише те, що не хотів, щоб через нього виникло стільки проблем, планував повернутися додому ближче до ранку, і весь цей час гуляв вулицями міста.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині затримали чоловіка, який косою убив свого 71-річного вітчима
- На Хмельниччині у ДТП травмувався 17-річний мотоцикліст
- На Хмельниччині під колеса авто потрапив 79-річний велосипедист
- У Нетішині чоловік під час сварки вдарив знайомого ножем у живіт, після чого втік з місця події
- Позбавлення права керувати на 5 років та 40 тисяч гривень штрафу – на Хмельниччині судили водія за повторну їзду напідпитку