Учасники Атомної школи змагалися в освітньому брейн-рингу «Atomic Brain», організованому Хмельницькою АЕС за підтримки Українського ядерного товариства та організації молоді ХАЕС.
Команди завзято змагалися в інтелектуальних поєдинках, тим самим перевірили набуті під час проєкту знання у сфері атомної енергетики. Для учасників брейн-рингу були підготовлені цікаві запитання різної складності. Старшокласники також продемонстрували свою компетенцію у сфері фізики, хімії, біології, географії, української мови та державності.
Першість виборола команда «Атомні бомбочки», друге місце посіла «Ядерна сила», бронзовим призером стала команда «Атомна хвиля».
Учнівські двобої оцінювало журі у складі Василя Скрипнюка, заступника начальника з навчальної роботи НТЦ, та Володимира Цибульського, голови ВП ГО «УкрЯТ» у м. Нетішин. Привітавши учасників із вдалими іграми, журі відзначило високий рівень знань юних атомників та побажало їм подальших перемог.
Наприкінці заходу переможців нагородили дипломами та цінними подарунками від Хмельницької АЕС та Українського ядерного товариства.
Профорієнтаційна робота серед учнівської молоді – один із пріоритетів АТ «НАЕК «Енергоатом», зокрема і філії «ВП ХАЕС». Такі проєкти не тільки розвивають українську молодь, а й допомагають підготувати якісний потенційний кадровий резерв персоналу для енергопідприємств країни, тим самим роблять внесок у майбутнє нашої держави.
Схожі матеріали:
- На ХАЕС доставлено нову потужну техніку, яка буде задіяна для добудови енергоблоків
- Звернення генерального директора ХАЕС щодо роботи підприємства та радіаційного стану
- На Хмельницькій АЕС відбулась чергова ротація моніторингової місії МАГАТЕ
- Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС за минулий тиждень
- На Хмельницькій АЕС організували благодійні заходи «Козацька верста» та «Козацький волейбол»