24 квітня відбувся обласний конкурс професійної майстерності серед електрогазозварників: змагалися вісім переможців першого етапу конкурсу, який відбувся серед учнів закладів професійної освіти.
Заступник генерального директора з персоналу філії «ВП ХАЕС» Богдан Шмигельський взяв участь у відкритті, привітавши учасників та організаторів заходу. Потреба у робітничих професіях залишається стабільно високою. Зважаючи на стратегічні завдання держави, Енергоатом зацікавлений у підготовці висококваліфікованих працівників, які будуть залучені до будівництва нових енергоблоків на майданчику Хмельницької АЕС. Саме такі конкурси професійної майстерності сприяють виявленню учнівського потенціалу, поглибленню знань, відпрацюванню вмінь та навичок випускників.
Директор НПЛ Михайло Грицик зазначив, що педагогічний колектив закладу професійної освіти готовий до тісної співпраці з енергокомпанією для забезпечення ринку праці фахівцями необхідних професій та до розширення переліку напрямків підготовки робітників.
Схожі матеріали:
- На ХАЕС доставлено нову потужну техніку, яка буде задіяна для добудови енергоблоків
- Звернення генерального директора ХАЕС щодо роботи підприємства та радіаційного стану
- На Хмельницькій АЕС відбулась чергова ротація моніторингової місії МАГАТЕ
- Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС за минулий тиждень
- На Хмельницькій АЕС організували благодійні заходи «Козацька верста» та «Козацький волейбол»