Вчора, 30 листопада, близько 02:00 години на автодорозі «Кременець — Біла Церква», поблизу села Коськів Грицівської тергромади 21-річний місцевий житель, керуючи автомобілем «ВАЗ 21015», переїхав 29-річного жителя сусідньої тергромади, який лежав на проїжджій частині, повідомили у поліції.
Після скоєного ДТП водій покинув місце пригоди і зник у невідомому напрямку. Проте поліцейські швидко встановили причетний до аварії автомобіль та розшукали водія.
Наразі за даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України і встановлюють усі обставини події.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині затримали чоловіка, який косою убив свого 71-річного вітчима
- На Хмельниччині у ДТП травмувався 17-річний мотоцикліст
- На Хмельниччині під колеса авто потрапив 79-річний велосипедист
- У Нетішині чоловік під час сварки вдарив знайомого ножем у живіт, після чого втік з місця події
- Позбавлення права керувати на 5 років та 40 тисяч гривень штрафу – на Хмельниччині судили водія за повторну їзду напідпитку