У разі пошкодження російською армією систем теплопостачання все місто без тепла та гарячої води не залишиться. З електропостачанням ситуація є більш ризикованою, інформує Суспільне.
«В нас немає великих ТЕЦ. В нас тільки теплово-центральні пункти та котельні. Їх велика кількість – суттєво більше, ніж 100. Тому знищити всі неможливо. А у випадку, якщо будуть руйнуватися окремі, ми будемо перемикатися, будемо намагатись рятуватися мобільними котельнями, оперативно ремонтувати, тому що в нас заряджені всі аварійні бригади – це новий транспорт, інструмент, обладнання», – розповів міський голова Олександр Симчишин.
За словами мера Хмельницького, з електропостачанням ситуація є більш ризикованою.
«Ми розуміємо, що є далеко поза межами міста багато різних точок, пошкодження яких може призвести до того, що Хмельницький може залишитись без електропостачання, без газопостачання і як наслідок – проблем з теплом. Тому ми готуємо зараз різні варіанти – закуповуємо велику кількість дизель-генераторів. Це й великої потужності, і 130, і 100, і 30. На останній сесії міської ради ми передбачили необхідність придбання додатково ще 135 дизель-генераторів. Але це тимчасові речі. Тому я сподіваюсь, що у випадку, якщо буде нищитись інфраструктура, буде можливість швидко аварійними бригадами її відновлювати. А той час перебиватися вже тими способами», – розповів Симчишин.
Наразі, каже Олександр Симчишин, в Хмельницькому готові розпочати опалювальний сезон, як тільки буде потреба.