Політолог: Кам’янець-Подільській громаді потрібен міський голова, який знає, що робити, має досвід та зв’язки

Маючий гіркий досвід роботи з представниками партії “Свобода” Андрій Садовий на прохання прихильників “Самопомочі” на Хмельниччині звернув увагу на вибори в Кам’янець-Подільському. Про це сьогодні розповів засобам масової інформації директор Українського незалежного центру аналітики та прогнозування (УНЦАП), політолог Олексій Бутирін.

“Андрій Садовий настільки впевнений у своїй перемозі, що знайшов час звернути увагу на ситуацію в другому турі виборів Кам’янець-Подільського міського голови. Там за крісло очільника громади змагаються Володимир Мельниченко та Михайло Посітко. Останній – очолює ВО “Свобода” та є ярим прихильником Олега Тягнибока.

На думку політолога 15 листопада виборцям Кам’янець-Подільської громади потрібно зробити вибір між досвідченим господарником та молодим радикалом. Адже про роботу Володимира Мельниченка задля розвитку Кам’янець-Подільської громади за останні 10 років всі знають, а про успіхи Михайла Посітка навіть його запеклі прихильники не мають що сказати. “Хлопець не поганий, але що зробив доброго для громади – не знаємо”, – саме таку відповідь дають мешканці громади.

“Кам’янець-Подільській громаді потрібен міський голова, який з одного боку знає, що робити, має досвід як робити та має зв’язки зі столицею, адже без залучення коштів з державного бюджету такій специфічній великій громаді, як Кам’янець-Подільська, кроку у розвитку не зробити”, – вважає Олексій Бутирін.

Політолог у своєму блозі припускає, що Олександр Симчишин відійшов від Тягнибока через небажання брати участь в підготовці та проведенні екстремістських заходів та наповнювати касу “Свободи” за рахунок надання підрядів на виконання робіт за кошти бюджету міста Хмельницького.

“І як результат відходу від Тягнибока за Симчишина проголосували і національно-радикальні сили в Хмельницькому, яких невеликий відсоток, і люди помірковані, які побачили у ньому господарника, а не політика-націоналіста. Політики займаються політикою у Києві, а очільники міст мають дбати за комунальне господарство міста, житловий фонд, дороги, каналізацію, інфраструктуру, медицину та освіту, соцзахист та культуру” – каже Бутирін. На думку директора Центру, уявити важко, як цим усім може займатись людина без досвіду.

“При всій повазі до Михайла Посітка, треба тверезо дивитись на готовність людини до роботи на посаді такого високого рівня відповідальності. Для кам’янчан насправді вибір очевидний – за Мельниченка”, – підсумував Олексій Бутирін.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!