Партія “Команда Симчишина” іде на вибори

30 серпня у Хмельницькому відбувся всеукраїнський з’їзд політичної партії «Команда Симчишина», де присутні делегати з різних регіонів України прийняли рішення – іти на місцеві вибори 2020 року.

«Команда Симчишина» – це політична сила, що об’єднала українців для розбудови Хмельницького, області та України. Об’єднала усіх, хто кожного дня протягом останніх 5 років працював, щоб зробити Хмельницький – сучасним, інноваційним, комфортним містом. Хмельницький сьогодні, на чолі з міським головою має чим гордитись і здивувати.

Зміни, що розпочались у Хмельницькому у 2015 році повинні бути продовжені. Саме тому, політична партія «Команда Симчишина» буде брати участь у чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року та розраховує на підтримку усіх, хто хоче будувати європейську Україну. Переконані, що спільними зусиллями розпочаті зміни будуть продовжені.

У своєму виступі на з’їзді Хмельницький міський голова Олександр Симчишин зазначив: ‘’Для мене #Команда_Симчишина, це не окремі чиновники, чи партійці. Це всі, хто змінював й надалі буде змінювати не лише наше місто, а тепер й Україну. Головне наше завдання це сучасна, заможна й розвинута держава. Тому ми йдемо на вибори, щоб продовжувати зміни. Змінювати Хмельницький, змінювати Хмельниччину й змінювати Україну’’.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 75

  1. Рагули я за вам

  2. Усе що робить Симчишин та його команда йде пшиком через деякий час, після переможних фотографувань. Подивіться на Старокостянтинівський міст. Де було вкрадено значні кошти. Опори вже серьезно тріснули!! Ще завалиться! Не голосуйте за злодіїв та показушників Симчишина та команду.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.