На Хмельниччині відкрили дві оновлені школи та спортивний майданчик

Сьогодні відбулося офіційне відкриття реконструйованих у рамках програми Президента України «Велике будівництво» школи та стадіону в Сатанові та проінспектовано готовність до навчального року нової школи у селі Корчик.

В заходах взяли участь Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, керівництво області, а також представники обласного осередку партії «Слуга Народу» на чолі з його головою народним депутатом Сергієм Мандзієм.  

У Сатанові відчинила свої двері оновлена загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Навчальний заклад давно потребував реконструкції, перебував у зношеному вигляді, багато приміщень вже було непридатними для навчання. Тепер школярі Сатанівської громади отримали затишний сучасний освітній заклад з їдальнею на 280 учнівських місць, майстернями, навчальними класами, оснащений інженерними мережами, сучасними комп’ютерними технологіями.

Крім того, було відкрито реконструйований шкільний стадіон. Тепер це мультифункціональний спортивний майданчик, який має площу 924  кв.м., де можна проводити  заняття з чотирьох видів спорту (мініфутбол, баскетбол, волейбол, теніс).

1 вересня відкриє свої двері для учнів і нова школа у селі Корчик Шепетівського району. Її будівництво не могли закінчити протягом 30 років. Діти змушені були навчатися у старих, непристосованих, навіть аварійних приміщеннях. Зараз же 200 дітей з Корчика і трьох навколишніх сіл зможуть розпочати навчання у новій зручній школі.

Олексій Чернишов привітав батьків і дітей з відкриттям шкіл та зазначив, що радий бачити, як в рамках програми «Велике будівництво» змінюється інфраструктура країни. Також міністр подякував депутатам всіх рівнів та місцевим адміністраціям за злагоджену роботу, завдяки якій вже 1 вересня діти підуть у оновлені навчальні заклади.

Сергій Мандзій у свою чергу зазначив, що згідно програми «Велике будівництво» на Хмельниччині всього цього року має бути відремонтовано або збудовано 7 шкіл, два дитсадки, 10 приймальних відділень лікарень, сім спортивних об’єктів та близько 300 кілометрів доріг.

«Велику частину з цих об’єктів вже здано в експлуатацію, – зазначив народний обранець, – кілька об’єктів буде здано найближчим часом. Ми бачимо, що Програма реально працює, такого масштабного ремонту наша область не бачила вже давно. Хмельницький обласний осередок партії «Слуга Народу» максимально сприятиме тому, щоб програму було виконано на 100%».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. + зеленим в карму)

  2. Прекрасно виглядає! Давайте, якщо вже стали у руля, то побільше таких шкіл і майданчиків!

  3. Будівництво даних об”єктів розпочато задовго до обрання Зе.

    • Звичайно задовго. У Корчику розпочали будувати ще 30 років тому. Тільки чомусь ніхто не міг закінчити, так руки чесалися.

  4. Мандзій скоро лусне.

  5. Велика подяка нашим обранцям, тепер приємно відвідати ці місця.

  6. Мандзий на каком месяце? Зеля чпокнул бедолагу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.