Телефон і кмітливість: як покупець вивів на порушення карантину співробітницю супермаркету “Таврія В” у Хмельницькому

Хмельницький міськрайонний суд визнав винною представницю адміністрації «Таврія В» у Хмельницькому у порушенні правил карантину (ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення), але не став каранти штрафом та обмежився усним зауваженням.

Про це свідчить постанова від 12 серпня.

За даними адмінпротоколу, 10 липня близько 08 год. 10 хв., працюючи посадовою особою в супермаркеті «Таврія В» на вул. Старокостянтинівське шосе, 2/1-Б у Хмельницькому (ТЦ “Агора”), перебувала на робочому місці засобів індивідуального захисту (захисної маски, респіратора, рукавичок), чим було порушено постанову Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500.

Фото НГП

У судовому засіданні співробітниця супермаркету свою вину щодо обставин викладених в протоколі визнала та пояснила, що перебувала на робочому місці в захисній масці. Під час розмови з клієнтом, який вимагав повернення коштів за товар, останній попросив її приспустити маску з обличчя, оскільки він її не чув. Коли вона спустила маску з обличчя, покупець зробив її знімок на свій мобільний телефон та звернувся до поліції.

При цьому, жінка щиро розкаялася у вчиненому.

Суддя, заслухавши пояснення працівниці «Таврії В» і враховавши характер правопорушення, особу винної, яка щиро розкаялась у вчиненому, вважав за доцільне звільнити її від адміністративної відповідальності, обмежившись оголошенням усного зауваження.

Нагадаємо, що за порушення карантину ст. 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення («Порушення правил щодо карантину людей») передбачається штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн для громадян і 34-170 тис. грн  для посадових осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Такого покупця потрібно було одразу в магазині загасити з вертухи в вухо,що б хєрньою не займався.

  2. Нічого дивного, типове українське бидло завжди було здатне на провокації, нажереться шкварок і тече йому смалець по варгах. Як кажуть поляки український кабаньо.

  3. Суддя проявив мудрість. Приємне авторитетне рішення.

  4. Чому стільки помилок в статті? Аж дратує коли читаєш. Хто їх пише?

  5. Варто було б назвати ім,я цього юди-запроданця людських душ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.