Влада Нетішина заборонила підгодовувати вуличних собак і котів біля багатоповерхівок

У Нетішині заборонили підгодовувати вуличних собак і котів біля багатоповерхівок. Хто не слухає, на того складають протоколи. Так у міській раді постановили, бо, кажуть, пси масово нападають на людей. Зоозахисники не згодні. Доходить навіть до бійок, повідомляється у сюжеті ТСН.

Безпритульні тварини у Нетішині всюди: на газонах, біля під’їздів, у скверах. Але годувати їх зась — за це у місті штрафують: мінімум на 300, максимум на 1360 гривень.

Годувати тварин дозволено лише у спеціально визначених місцях. Їх, за словами чиновників, 5, проте активісти знають лише про три.

“Собаки не вміють читати, вони не ходять у ці місця, де поставили миски”, – вважає активістка Аліна Мельник.

Натомість чиновники певні — місць вистачає. Пояснюють, заборонили несанкціоноване підгодовування на прохання самих містян. Бо лише за останній місяць серед них – 12 покусаних.

“Хочемо забрати собак з житлової зони і вивести за місто, щоб їх там годували. Чим більше утримують собак у дворах, тим більше люди озлоблюються, вони їх починають травити”, – каже директор КП “Благоустрій” Віктор Кондрацький.

Але штрафи за їжу призведуть до ще більших проблем, запевняють зооактивісти.

“Собаки стануть просто агресивнішими. Будуть більше кидатися на людей”, – вважає волонтерка Олена.

Та й люди, переконують, стали агресивніші.  Місто поділилося на 2 табори: тих, хто шкодує безпритульних чотирилапих і тих, хто проти них.

“Мене зневажають те, що я годую безпритульних. Пляшка летить з 9-го поверху, картопля летить. Прийшла жінка годує собак на встановленому місці її побили, вирвали повністю коси”, – пояснюють захисники безпритульних тварин.

Замість заборон зоозахисники пропонують масову стерилізацію тварин і переміщення їх у притулок.

Натомість у притулку вже 137 собак і постійно підкидають нових. Прогодувати, а тим паче простерилізувати усіх безпритульних тварин Нетішина та сусідніх сіл місто не в змозі навіть за допомоги волонтерів. Попри те, що цьогоріч і виділили на стерилізацію 120 тисяч гривень, цуценята з’являються навіть у притулках.

Оштрафовані за підгодовування тварин планують оскаржити постанови у суді. Бо не розуміють, чому мають страждати за гуманізм.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Всех чиновников без машин вывезти на голубые озёра и пусть пешком ходят на работу пока мозги на место не встанут.

  2. Я за те що б не годували дворових котів і собак. Прибилась 1 кицька у нас під домом. Ходять і годують 3 пенсіонерки. В результаті вже 3 чи 4 виводка було. Повно котів. Під будинком. Та ж ситуація з собаками. Благо десь пропали за одну ніч.
    Так жалко тварин забирайте їх додому і ьримайте в своїх квартирах і будинках.

  3. Бачила я мерзоту, але щоб ціле місто! Нетішинців треба терміново СТЕРЕЛІЗУВАТИ.

    • Ну по-перше, не ціле місто, а лише його частина.
      А по-друге стерилізувати треба не мешканців міста, а лише представників влади, які сварять людей між собою

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.