Волочиський район вже у “помаранчевій” зоні карантину. До “жовтої” зони додалися Теофіпольський та Ярмолинецький райони

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій оновили зонування в країні.

Як повіломляє телеграм-канал міністра Кабінету міністрів Олега Немчінова, Волочиський район, який тиждень тому опинився у “жовтій” зоні карантину, тепер перемістився до “помаранчевої”.

Крім цього, у “жовтій” зоні залишаються міста Хмельницький, Нетішин, Славута та Шепетівка, Білогірський, Красилівський, Летичівський, Новоушицький, Славутський, Старосинявський. З “новачків” у “жовтій” зоні – Теофіпольський та Ярмолинецький райони.

Після опівночі 31 серпня почне діяти нове епідемічне зонування.

Додамо, що станом на 26 серпня у Волочиському районі зареєстровано 92 випадки інфікування COVID-19; 74 хворих лікується (6 стаціонарно), 16 одужали. Ще 2 померло.

У жовтій зоні, окрім обмежень, які діють зеленій  зоні (носіння масок в громадських місцях, проведення масових заходів не більше 1 особа на 5 м кв, заповненість залів у  кінотеатрах та театрах не більше 50 відсотків, перевезення пасажирів у громадському транспорті за кількістю місць для сидіння), буде обмежене відвідування установ соціального захисту, де перебувають люди похилого віку.

У “помаранчевій” зоні заборонена  робота закладів розміщення (крім готелів), діяльність розважальних закладів, ресторанів вночі, планова госпіталізація, дитячих таборів, масові заходи можуть проводитись з розрахунку не більше 1 людини на 20 кв. м.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.