Першокласників Хмельниччини забезпечать шкільним приладдям

Допомогти у нелегкому завданні – зібрати першокласника до школи виявили ініціативу члени Хмельницького обласного осередку партії «За Майбутнє». Зошити, ручку, щоденник, альбом для малювання та кольорові олівці вручать у День Знань кожному першачку в області, завдяки підтримці політиків та благодійників.

Канцелярія зручна та якісна, тож відчутно зменшить навантаження на родинний бюджет у процесі зборів до школи. «Ми розуміємо, як зараз важко зібрати дитину до школи, – запевняє народний депутат України, лідер партії «За майбутнє» Хмельниччина Сергій Лабазюк. –  Пандемія та карантин дуже вплинули на матеріальне становище майже кожної родини, тому, маємо надію, що ці набори стануть гарною підтримкою для батьків».

З 2012 року благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» вручав кожному випускнику дитячого садочку 188-ого округу такий набір школярика. Тепер акцію проведуть у всій області.

Багатьох батьків та вчителів хвилює питання: що буде з навчанням, якщо регіон віднесуть до червоної зони? Адже всі хочуть, щоб діти могли з 1 вересня сісти за парти і спокійно навчатися. «Ми впевнені, що мобілізуємо всі сили, аби невдовзі країна, і навчальні заклади, повернулися до звичного ритму життя», – підкреслює один з лідерів «За Майбутнє» Хмельниччина, народний депутат України Віктор Бондар.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Лобзик подкупом занялся! Куда смотрит ГБР,НАЗК,Прокуратура, полиция и Сергей Лещенко!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.