Екологи виявили у Хмельницькому районі незаконно зрізані дерева: сума шкоди склала понад півмільйона гривень

На початку серпня цього року до Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області звернувся мешканець села Розсоша Хмельницького району та повідомив, що на території Розсошанської сільської ради незаконно вирубується ліс Агрофірмою «Проскурів».

З метою перевірки фактів, викладених у зверненні заявника, Інспекцією у період з 10 по 19 серпня була проведена позапланова перевірка окремого структурного відділу «Лісомисливський відділ» агрофірми «Проскурів» в сфері ведення лісового господарства, лісозаготівлі та дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Розсошанської сільської ради.

В ході перевірки інспекторами було встановлено, що матеріали лісовпорядкування земель лісового фонду не погоджені в установленому порядку центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Крім того, було виявлено незаконно зрізані дерева різних порід загальною кількістю двадцять сім штук, серед яких, зокрема, – двадцять два дуби.

Загальна сума школи, заподіяної незаконною рубкою дерев без дозвільних документів склала 549 тис. 964 грн.

Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області виставлена претензія окремому структурному відділу «Лісомисливський відділ» Агрофірми «Проскурів» про відшкодування збитків, які заподіяні державі порушенням вимог природоохоронного законодавства. У разі відмови підприємства від сплати, Державна екологічна інспекція  у Хмельницькій області буде змушена звернутись до судових органів для стягнення збитків у судовому порядку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Вони б так просто не приїхали. В загальному ні на що не реагують. А тут на. Певно хтось не вгодив

  2. В Карпатах пусть проверяют,там гектарами незаконно вырубают,но там проверять нельзя.

  3. Щось дуже мало знайшли зрізаного, певно не заглиблювались.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.