Двом батюшкам, які організували кількатисячну хресну ходу з Кам’янця-Подільського, загрожує 34 тис. грн штрафу

Правоохоронці склали адмінпротокол щодо двох священників з Хмельницької і Вінницької областей за порушення правил карантину (ст. 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення), яких визнано організаторами кількатисячної хресної ходи з Кам’янця-Подільського до Почаївської лаври.

Про це повідомив голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет під час брифінгу у середу.

“На двох осіб складено протокол. Це – священники з Бару Вінницької області і Кам’янця-Подільського Хмельницької області. Їм загрожує штраф у розмірі 34 тис. грн”, – сказав очільник області.

Як писав НГП, хресна хода вирушила 19 серпня з Кам’янця-Подільського і протягом семи днів планували пройти 210 км з Хмельницької області в Тернопільську. В середньому вони повинні долати близько 30 км в день.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Задовбало це вібіркове правосуддя, скоро дограються

 2. А почему не судили униатов за призывы к войне на майдане? А вам Габинет нечем заняться? Правосудие отсутствует или имеет выборочный характер. Но ничего люди помогут этим людям. Серьезное пополнение бюджета. Будет чем отчитаться все этим сапам, Набу. ГПУ и т.д. Молодцы!

  • Все конфессии с началом карантина отменили такие паломничества. Зачем манипулируете?

 3. А тим часом до Києва прилетіла перша сотня із Ізраїлю, не забаром будуть в Умані. Назад відправили всього пару чоловік. Хто виписуватиме штраф для організаторів із рейсами?

 4. Це позорисько. В чому вина організаторів? Габінет не сповна розуму. Коли закінчиться цей абсурд у владі ???

  • Всі цивілізовані країни дотримуються закону і добре живуть. Українцям закон не вказівка. Чому хочете добре жити?

   • На прошлом заседании трибунал постановил, что не только земля, но и воздух в деревне является собственностью графинь Вишен, и поэтому все, кто дышит, должны платить деньги за аренду воздуха. Раз в месяц кавалер Помидор обходил деревенские дома и заставлял крестьян глубоко дышать в его присутствии. По очереди он измерял у них объём груди после вдоха и выдоха, затем производил подсчёт и устанавливал, какая сумма причитается с каждого потребителя воздуха. (Чиполино)

 5. Тому що ці так звані “батюшки” є представниками московської церкви і по завданню ФСБ Росії виконують завдання по знищенню України і українців.

 6. Цікаво чи на день народження Бандери коли буде хода зі смолоскипами, чи буде тоді складено протокол про правопорушення? Пан Петрович пише, що ….ці так звані “батюшки” є представниками московської церкви і по завданню ФСБ Росії виконують завдання по знищенню України і українців. Тоді питання, а коли в самий розпал карантину на підтримку Порошенка прийшло біля 10 тисяч осіб, чиї завдання по знищенню України вони виконували?????

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.