У Старокостянтинові підписали меморандум про будівництво заводу з комплексної переробки твердих відходів

Про це повідомив у Фейсбук міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук

«Я, як міський голова, підписав меморандум з чеською компанією ELEKTROMONTÁŽE SÝKORA про будівництво сучасного заводу з комплексної переробки твердих відходів.

Як і інші інвестори, представники ELEKTROMONTÁŽE SÝKORA дійсно певний час придивлялися до нашого міста й ОТГ загалом, і прийняли рішення на нашу користь, оскільки вбачають перспективу та задоволені економічним кліматом у регіоні. Також важливу роль зіграла наявність у нас сучасного сміттєвого полігону, а не просто сміттєзвалища, на створення якого відповідно до норм та вимог ми вклали багато сил та коштів. Сукупно все це сприяло підписанню меморандуму з ELEKTROMONTÁŽE SÝKORA — серйозним інвестором, що вже побудував більш як тридцять заводів з переробки твердих побутових відходів на території Європи.

Тож надалі ми будемо активно співпрацювати у напрямку створення нового заводу, що в майбутньому не лише покращить екологічну ситуацію в ОТГ, але й забезпечить наших жителів новими робочими місцями. Це не трапиться швидко, але точно буде, тому в нашої громади є черговий привід порадіти на шляху до розбудови сучасної, прогресивної та заможної ОТГ» – йдеться у дописі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Бу-га-га…
    В ресторані підписав меморандум.
    Які вони бридкі ці старі морди, які постійно брешуть…
    20 років мер, а кожного разу перед виборами лапшу роздає. А виборці-лохи вірять

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.