У Кам’янці-Подільському з вересня розпочнуть інспекційну кампанію з виявлення неоформлених працівників

Через карантинні заходи, пов’язані з розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та мораторієм на проведення перевірок, деякі недобросовісні суб’єкти господарювання офіційно не працевлаштовують найманих працівників.

З червня в Україні триває масштабна інформаційна кампанія, в рамках якої інспектори праці доводять роботодавцям інформацію про неприпустимість допуску до роботи без оформлення трудових відносин.

Відділ контролю за дотриманням законодавства про працю Кам’янець-Подільської міської ради попереджає, що  з 1 вересня 2020 року розпочнеться інспекційна робота з питань виявлення неоформлених трудових відносин. Інспектори, зокрема, зосередять свою увагу на сфері будівництва, торгівлі, громадського харчування, готельно-ресторанного бізнесу.

Якщо інспектори праці  виявлять факти працевлаштування не задекларованих працівників – до роботодавців  будуть вживатися заходи щодо притягнення до відповідальності, у тому числі, фінансові.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. А в Хмельницькому коли?
    В нас на 6 точок ПП в парках зареєстрований один працівник.
    КоСи податків вистачає. Основне аби башляли.

  2. Бариги з народу хочуть побільше податків….

  3. А потім вкрасти….. бойкот….

  4. Оце вже будуть наповнювати казну

  5. Працівників, що оформлені на мінімальну зарплату дуже багато, тому й Зе дав команду своїм слугам підняти її до 5000 грн., щоб було більше відрахувань до бюджету. Про це всі знають, але є дурні працедавці, яких намагаються знайти та покарати.

  6. Заживем теперь. Когда работники кончатся или их работодатели продадут последнее – откуда зарплаты этим чинушам платить будут ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.