На Хмельниччині військові інженери провели тактико-спеціальні навчання в умовах, максимально наближених до бойових

На Хмельниччині військовослужбовці окремої інженерної бригади Командування Сил підтримки Збройних Сил України провели тридобові батальйонні тактико-спеціальні навчання в умовах, максимально наближених до бойових, повідомляє кореспондент АрміяInform Андрій Агєєв.

Навчання пройшли у три етапи: планування, переміщення особового складу й військової техніки та практична фаза застосування.

Після планування та оцінювання обстановки, вироблення замислу на бойове застосування підрозділів відбувся марш у визначений район. Під час переміщення військовослужбовці виконали інженерну розвідку шляхів висування, фортифікаційне обладнання рубежу оборони, встановили групи мін та мінні поля.

На завершальному етапі підрозділи частини практикувалися у проробленні проходів у загородженнях і мінуваннях.

Як зазначив керівник навчань майор Федір Єгоров, такі тренування дають змогу вдосконалювати навички командирів підрозділів під час планування та підготовки до оперативного забезпечення бойових дій.

«Умови були максимально наближені до бойових. А тому навчання стали твердим підґрунтям для вчасного ухвалення правильних рішень, підтримки безперервної взаємодії та твердого управління підрозділами під час реального практичного застосування в бойових умовах. Особовий склад, що брав участь у батальйонних тактичних навчаннях, уже має бойовий досвід виконання завдань у районі АТО/ООС» — підкреслив Федір Єгоров.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.