Волочиський суд виписав 17 тис. грн штрафу власниці магазину за порушення карантину

Волочиський районний суд оштрафував на 17 тис. грн власницю магазину за порушення правил карантину (ст. 44-3 КУпАП).

Про це свідчить постанова від 17 серпня.

За даними адмінпротоколу, 27 червня о 16 годині в магазині продавчиня здійснювала відпуск товарів громадянам без засобів індивідуального захисту, а також сама перебувала без засобів індивідуального захисту, а саме рукавиць, чим допустила порушення карантиних норм, передбачених постановою Кабміну №500 від 17 червня 2020 року. Однак адмінпротокол був складений на власницю магазину.

У судове засідання порушниця не з`явилася, не повідомила суд про наявність поважних причин неявки. При цьому суд наголосив, що були створені умови для реалізації захисту своїх інтересів цієї особи під час розгляду, однак вона ними не скористалася. Зокрема, жінці неодноразово надсилались поштові повідомлення з судовими повістками з зазначенням часу та місця розгляду справи. Також на її мобільний номер телефону надсилалися sms-повідомлення, які нею отримано.

Тому суд вважав, що така поведінка особи, яка тричі проігнорувала засідання, може свідчити про її бажання перешкодити своєчасному розгляду справи по суті, в тому числі і зловживання своїми правами.

В цілому, суд дійшов висновків, що вчинення власницею магазину адмінправопорушення підтверджується даними протоколу, її письмовими поясненнями та відеозаписом. Суд не взяв до уваги її письмові пояснення з приводу того, що на продавцеві магазину маска не була одягнута повністю, оскільки такі обставини не свідчать про виконання вимог п.п. 1 п. 3 постанови Кабміну №500 від 17.06.2020 року.

У підсумку продавчиня отримала штраф 17 тис. грн, який, на думку суду, є справедливим, необхідним та достатнім для виправлення правопорушниці.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. У підсумку Власник ОСОБА1 отримала штраф 17 тис. грн, а не продавець ОСОБА_2 яке здійснювала відпуск товарів громадянам без засобів індивідуального захисту

  2. То, что можно полицаям – простым людям зась. Сегодня 3 полицая без масок на окружной девочке вплотную постанову писали. И никаких намеков на маски. Они боги, им нужно больше прав. Чтоб было за что номера на своем авто подрисовать, а то циферок вообще не видно. Но им, повторюсь, можно. Гондурас…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.