Оприлюднена статистика, наскільки зменшилася чисельність населення Хмельниччини

Чисельність наявного населення у Хмельницькій області на 1 липня 2020р. становила 1 млн 250 тис. 227 осіб.

За даними Головного управління статистики в області, внаслідок демографічних процесів, які відбулися впродовж січня-червня, чисельність наявного населення скоротилась на 4475 осіб. Основним фактором зменшення було природне скорочення – 4965 осіб.

При цьому, зафіксовано міграційний приріст населення – 490 осіб.

Крім того, протягом січня-червня 2020р. на Хмельниччині народилось 4725 немовлят, зареєстровано 9690 померлих. Серед причин смерті населення області перше місце посідали хвороби системи кровообігу (62,2%), друге – новоутворення (13%), третє – зовнішні причини смерті (4,5%).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Це перемога! Ще 280 років населення у області існуватиме!

  2. Ганьба

  3. Більше 40-ка років їзджу (до родичів, по службовим справам тощо) маршрутом Киїів – Хмельницький та назад. Давненько (з пару років) не їздив (давно вже пенсіонер, хвороби, карантін нарешті). Оце на ці вихідні / свято їздив (родичі на “Мерседесі” возили з Київа до Хмельницького та назад). Так от такої “поганої” (точніше буде тільки “позацензурне” слово) дороги, як на відрізку між межою Хмельницької області та селом Прибузьким приблизно, за ці роки не пам’ятаю (кажуть, що через Старокостянтинів ще поганіше). Навіть на Мерседесі це добре відчув (тому і про Мерседес написав). Слава Україні!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.