Президент присвоїв звання генерала експоліціянту Хмельниччини

Президент Володимир Зеленський присвоїв спеціальне звання генерала поліції третього рангу полковнику поліції екскерівнику поліції Хмельниччини, а нині начальнику Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області Анатолію Щадилу.

Про це свідчить Указ глави держави від 23 серпня.

Як писав НГП, у середині липня наказом голови Національної поліції України т.в.о. начальника ГУНП в Дніпропетровській області призначено полковника поліції Анатолія Щадило.

До призначення Анатолій Щадило обіймав посаду начальника ГУНП в Хмельницькій області. На цій посаді полковник поліції ніс службу з  вересня  2019 року. Анатолій Щадило пройшов шлях від оперуповноваженого до керівника обласного підрозділу. В органах внутрішніх справ – з 1997 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. А що нам від цього ???

 2. В декларації – квартира в столиці площею 125 квадратних метрів. Також він має 6 земельних ділянок в Київській області та паркомісце в столиці вартістю 51 тисячу гривень.
  Згідно декларації, дружина Анатолія Щадила володіє ще двома квартирами у столиці. Їх площа 79 та 130 квадратних метрів. На дружину нового начальника поліції також зареєстровано садовий дачний будинок у селі Проців Бориспільського району. Його площа сягає 238 метрів квадратних. Крім цього в Ірини Щадило є земельна ділянка в цьому селі та паркомісце в столиці.
  Дружина Анатолія Щадила володіє автомобілем “NISSAN JUKE” 2013 року випуску. Сам Анатолій є власником катеру та двох причепів.
  Від підприємства ПРАТ “НОВА ЛІНІЯ” він отримує заробітну плату понад 286 тисяч гривень в рік.
  Його дружина має дохід від здачі в оренду об’єктів нерухомості (189 тисяч гривень в рік). А в декларації за 2017 рік невідомий іноземний громадянин, ім’я якого Анатолій Щадило не вказав, зробив його сину Олександру подарунок у вигляді 3 мільйонів 270 тисяч гривень. Також поліцейський спільно із дружиною володіє значною сумою грошових коштів у валюті. В розмірі 170 тисяч доларів. А на Анатолія Щадила ще відкрито рахунок у Приватбанку на суму 70 тисяч гривень.

  Наколядував?!

 3. Щось наколядував, а щось навіджимав, тож недарма генерала дали.

 4. Що це за слово “поліціянт”? З кожним роком у УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ” все більше суржику. Автору статті не заважило ознайомитися з таким поняттям,як ПОЛІЦІЯ…що це і звідкілля воно . Уявіть собі,що “експоліціянт” може стати “міністрянтом”…Пам*ятаю,так років з 50 потому,у школі мене навчали украЇнським літературі та мові.Тож у школі украЇнською було – або ПОЛІЦАЙ,або ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ.

  • Живи в ногу со временем. Тут кафедра стала катедрой , а ты про ментов переживаешь.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.