Сергій Лабазюк зареєстрував законопроєкт про спрощення податкової звітності для підприємців

Голова хмельницької обласної партійної організації «За Майбутнє», народний депутат Сергій Лабазюк зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт №3993 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спрощення обліку доходів фізичних осіб-підприємців.

Про це повідомила пресслужба нардепа.

За словами народного депутата, нещодавно до нього звернулись підприємці Хмельниччини, які обурені та занепокоєні скасуванням ведення обов’язкової Книги обліку доходів для ФОПів.

Саме така норма опинилась в законі № 786-IX (колишній законопроект 2524).

«Підприємці переконані, що їх обманули. Адже замість такої простої і необтяжливої форми обліку як книга, їм доведеться вести оперативний документальний облік доходів на підставі первинних документів, оформлених на кожну операцію з реалізації товару чи надання послуги (зараз це фактично заміняє Книга обліку)», – написав Лабазюк на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, це збільшить витрати мікро-підприємців збільшать в десятки разів.

«Чим дешевше і дрібніше товар, тим більше додаткового часу на оформлення первинних документів потрібно буде витрачати», – зауважив політик.

Сергій Лабазюк пропонує відновити ведення Книги обліку доходів в паперовому та/або електронному вигляді.

У разі реєстрації Книги у встановленому порядку і її ведення у відповідності до встановлених норм, пропоную вважати записи в Книзі обліку доходів первинним (оперативний) обліком результатів роботи і достатньою підставою для формування показників податкової звітності.

«Паралельно ми залишаємо новелу закону № 786-IX, яка дозволяє вести звітність в довільній формі, подаючи її раз на місяць», – зазначив нардеп.

«Ми зобов’язані дати усі можливості для розвитку малого підприємництва в Україні, інакше українці знову масово виїдуть на заробітки за кордон, як тільки карантин буде послаблено», – підсумував Сергій Лабазюк.

Співавторами законопроєкту стали народні депутати Олександр Качура, Олексій Устенко, Олена Шуляк, Вадим Івченко, Сергій Вельможний, Олексій Гончаренко, Тарас Батенко, Андрій Ніколаєнко та Антон Поляков.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Сторожа на лоха работает.

  2. Гарна спроба, але йди наг

  3. Передвибочі дешеві понти Лобзіка

  4. Хоче бути активним та стелиться на слідуючу каденцію.

  5. Лобзик – оборотень без погон.

  6. Дуже потрібно – дозволить втриматисб на поаву…нехай так і буде!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.