46 спортсменів на відкритому повітрі – у Хмельницькому відбувся відкритий Кубок Поділля з триатлону

У День Державного Прапора України, 23 серпня у Хмельницькому поблизу озера в мікрорайоні Озерна відбувся відкритий Кубок Поділля з триатлону серед юніорів та дорослих на спринтерській дистанції.

Як повідомляє пресслужба міськрї ради, змагання проводились для розвитку та популяризації триатлону. Також відібрано кращих спортсменів для формування збірних команд для участі в обласних та всеукраїнських змаганнях.

У заході взяли участь спортсмени з семи областей України: Вінницької, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Житомирської, Донецької та Хмельницької. Загалом 46 учасників, 25 з яких – хмельничани. Наймолодшому учаснику виповнилося 15 років, він професійно займається плаванням. Найстаршому – 54.

Змагання відбулися серед юніорів і дорослих на спринтерській дистанції (плавання – 750 м, велозаїзд – 20 км, забіг – 5 км). Змагання з бігу проводилися на новозбудованій тротуарній доріжці навколо озера у мікрорайоні Озерна.

Склад команди: юніори – 2 чоловіки, дорослі – 4 чоловіки та тренер – представник – по 1 чоловіку. Вікова категорія учасників: чоловіки – 18-29 років, 30-39 років, 40-49 років, 50 років і старше, жінки – 18-35 років, 36 років та старше.

Захід проводиться за сприяння управління молоді та спорту Хмельницької міської ради та федерації триатлону Хмельницької області.

“У подальшому це буде нова локація для проведення змагань з різних видів спорту. За відгуками головного судді відкритого Кубку Поділля з триатлону, локація є дуже вдалою в плані організації та забезпечення безпеки проведення спортивних змагань такого рівня, а ще – зручною для змагань з бігу, адже тут нещодавно влаштували нову пішохідну доріжку навколо озера”, – зазначив начальник управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Сергій Ремез, якого цитує пресслужба міськради.

Разом з тим, треба наголосити, що по периметру цього озера, де відбулися змагання, розміщені інформаційні таблички з написом “Купитись заборонено”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Цікаво хто з Команди Симчишина знов відмітився???
    Напевно організатори читати не вміють!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.