Політична партія «Команда Симчишина»: без ідеології і без Симчишина

Низку спекуляцій навколо повторного висування діючого міського голови Олександра Симчишина припинив прямий ефір 4 каналу. Крапку, поставив сам міський голова, публічно заявивши, що балотуватиметься від ВО «Свобода». Крім нахабного вихваляння вигаданими 80% довіри містян, що «до його очільництва посадовці лише крали», «міфом про відсутність більш гідних конкурентів на цю посаду» і наївного сподівання на аполітичність абсолютно політичних процесів в інтерв’ю пролунало ще декілька цікавих тез, стосовно ПП «КС».

Засновників «Команди Симчишина» О. Симчишин назвав людьми «багатими, дієвими, активними, успішними». Не пошкодував фарб і «компліментів» Олександр Сергійович і на портрет типового прихильника власного однойменного політбренду. На його думку, учасники цього «суспільно-політичного руху повині бути ментально-незамороченими великою політикою людьми». Мер сказав те, що хотів, але що ж він забув сказати? Що  Держава – починається зі столиці, навіть за умов децентралізації? Що звуження світогляду до каналізаційної труби – це запрошення до деградації?

Історик, за освітою, не пам’ятає, що на батьківщині демократії, в Афінах, громадян, які відмовлялись від участі в формуванні колективного політичного світогляду називали – ідіотами? Він запевнив, що щиро вітає ініціативу створення ПП «КС», обіцяв аж 60% довіри учасникам цього «проекту», але попри величезну повагу до них, буде висуватись від ВО «Свобода».

Головний номінант на «Розчарування року» в місцевих виборах Хмельниччини

Політичні «колобки» – партійні мігранти в пошуках «нейтральної» влади, новітні честолюбці «від сохи» – в пошуках «соціального ліфту», пройди від чиновництва – в пошуках кар’єри, та інші шукачі фортуни, які вишикувались в чергу за місцями в «прохідному» списку – спітніли. Команда Симчишина, без самого Олександра Симчишина – жалюгідно-іронічний фарс!

Знаючи звичку мера – все множити на 10, всі зрозуміли, що без його особистої участі, і за шість відсотків доведеться важко боротися. У останньої половини списку вірогідність потрапити в міськраду – знизились до нуля. Люди з першої половини – заскреготіли зубами, адже на них збільшиться фінансове навантаження. Своїм «зрадливим» висуванням від ВО Свобода Олександр Симчишин позбавив підгрунття їх зазіхання на депутатське майбутнє.

З’явилась тріщина недовіри: і до успіху проекту і до майбутніх перспектив. Ідея створити всеукраїнський політичний фан-клуб ім. О. Симчишина з самого початку, як і більшість інших задумок такого штибу, носила доволі сумнівний характер.

Те, що за межами міста не може існувати навіть бодай 1% шанувальників діючого Хмельницького міського голови, навіть теоретично не допускали навіть лояльні до нього мережеві «боти» і публічно не намагались це заперечувати. Безглуздість проекту в масштабах країни, з точки зору електоральних дивідендів, була очевидна лише до появи ПП «КС» як учасника виборчого процесу в іншому регіоні.

Не можна засуджувати те, що засновники бренду Політична Партія «Команда Симчишина» «здали в оренду право партії на своїх спостерігачів і агітаторів» в місті, де є свій «неманайкращий». «Допомагати друзям» – гідно і почесно, але за такими діями засновників чітко виявляється комерційна і маніпулятивна сутність цього політоб’єднання. Після цього чесно сказати, що ПП «Команда Симчишина» створена виключно в інтересах хмельничан – вже буде не можливо.

Минулоріч, урочистості, щодо запуску ПП «Команда Симчишина», в зв’язку з програшем «члена команди» Віталія Діденко в парламентських перегонах, – довелось відкласти. Після кульгавого старту доля ще раз натякнула на нежиттєздатність політсили – відбулись якісь інсинуації навколо реєстрації цієї юрособи.

Невдалий старт – невдалий фініш!  

Нині, доля продовжила іронізувати над цим «політичним непорозумінням». Щойно Олександр Симчишин сказав – «Гоп», обіцяючи «бренду без Голови» 60% успіху, як новий тектонічний зсув хитнув до низу рейтинг політсили.

До внутрішньопартійних тріщин додались і геологічні. Зсув ґрунтів на Озерній – подія, з, поки що, не трагічними наслідками, приписують діяльності одного з забудовників, можливого «списочника» ПП «Команда Симчишина». Казус відбувся показовий: або чиновники міської ради надали неякісну послугу чесному забудовнику, або нечесний забудовник замовив у посадовців неякісну послугу. Тріщина – є, можливість аварійної ситуації – є, всі дозволи і узгодження проектів – є, а хто винен: Олександр Симчишин чи член «команди Симчишина» – не зрозуміло. В будь-якому випадку винуватець – є! І як Ви думаєте, кого зрадить Олександр Симчишин цього разу?

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Максим Моргун

Максим Моргун

Журналіст

Коментарів: 15

 1. безвідносно до теми
  кількісь суб’єктивних суджень та форми висловів неприховано свідчать про те, що цей матеріал підготовлений без жодних натяків на журналістику
  можливо автор колись і був журналістом (чи десь є і досі), але судячи з його профіля на цьму сайті він відпрацьовує конкретне завданння (не виключаю і якихось особистих причин)

  • Хорошая манера критиковать материал посредством критики автора. Хотя, если, кроме как к автору, претензий нет – значит с текстом порядок. А тьі – журналист?

 2. Суб’єктивні думки, але правдиві. Автор дещо помиляється тільки в одному. Є ідеологія в цієї шобли, при тому в тих, хто там рулити буде, а не в пару порядних людей, яких туди запросять. Ідеологія, гасло якої чітке та зрозуміле ” Дай бюджет”.

 3. Не команда Симчишина , а шобла хабарників і бандитів Картаового

 4. Каманда Симчишина. В Камянце каманда Поситка, еще где то каманда Надала, каманда Марцинкива.. На деле- каманды пида..в.

 5. Не команда , а шобла Картавого в яку підуть всі негідникі які вимагали з підприємців гроші за вирішення питання , які воровали бюджетні гроші ой чи вдали освоювали , регіоналівські та інші прихвостні які сидять в міській раді вже не одну і не дві каденціі . Думаю хмельничани повинні сказати ні Картавому ні Сволоті ні банді Картавого – це все моральні уроди в минулому гопникі . Думай виборець !

 6. Кожному зайді виписати по доброму копню.Да так, що би кросівок в межбулье застряг. Щоб бігло кожне до свого села.

  • Оце Ви праві – до свого села. А то подивіться, хто в нас роками при владі – РАГУЛІ захопили країну і керують так, як керував голова в рідному колгоспі. Автор молодець. Дякую!

 7. Як завжди замовна дібільна статейка,написана з перепою недолугим писакою.
  Місцеві вибори покажуть і рейтинг Свободи і рейтинг Команди Симчишина.

 8. Все йде до того, що Симчишин зрадить Тягнибакса. Той забагато грошей хоче. Ювентус зараз трохи підтягне Свободу на виборах, та буде вважати що розрахувався. Але ж Тягнибакс грошей хоче.

 9. Як мер заради власних інтересів,та свого майбутнього “кидає” всіх кому обіцяв за їхню підлість та не людські дії місце під сонцем. То він свободівець, тут вже команда Симчишина ,но без Симчишина. Відсутній інтелект, людина яка не має людської гідності і поваги до себе,якби тільки втриматися на троні.

 10. Самое интересное, что если бы на этом сайте можно было комментировать с профиля Фейсбук или была бы хотя бы авторизация нормальная, то мы бы увидили, что комменты пишут парочка человек друг другу. Я не удивлюсь, если здесь один человек отписывает сам себе под разными никами. Но то таке, то розум треба мать)))

 11. Самое интересное, что если бы на этом сайте можно было комментировать с профиля Фейсбук или была бы хотя бы авторизация нормальная, то мы бы увидили, что комменты пишут парочка человек друг другу. Я не удивлюсь, если здесь один человек отписывает сам себе под разными никами. Но то таке, то розум треба мать)))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.