Посадовцю Хмельницького обласного управління Укртрансбезпеки повідомили про підозру

Посадовці Хмельницького та Вінницького обласних управлінь Укртрансбезпеки систематично отримували неправомірну вигоду за створення умов проїзду пунктів зважування транспорту без вагового контролю, повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Встановлено:

– декілька фактів отримання чиновниками грошей від керівника одного із підприємств-перевізників;

– зловмисники отримували гроші на картки підставних осіб.

Викрили злочинну діяльність оперативники управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області з колегами-правоохоронцями. Зокрема, проведено санкціоновані обшуки, за результатом яких виявлено та вилучено банківські картки, гроші, документи та чорнові записи, що підтверджують протиправну діяльність.

20 серпня перевізнику та службовцю управління  Укртрансбезпеки у Вінницькій області  повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 369  Кримінального кодексу України. Працівнику Хмельницького обласного управління – за ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. НГП,як завжди брєд,пише!
  Який посадовець?
  ПІП?

  • Фамилию можно называть только после вступления приговора в законную силу.

 2. Яка різниця як його звати. Вони там всі мазані. Розігнати цю шоблу треба.

  • Тут заклик до повалення конституційного стану в Україні. Куди дивиться СБУ,

 3. Вася справжній вмийся холодною водою.

 4. Справжньому клізми замало.

 5. Оця трансгазбезпека одні здирники.

 6. Більше 40-ка років їзджу (до родичів, по службовим справам тощо) маршрутом Киїів – Хмельницький та назад. Давненько (з пару років) не їздив (давно вже пенсіонер, хвороби, карантін нарешті). Оце на ці вихідні / свято їздив (родичі на “Мерседесі” возили з Київа до Хмельницького та назад). Так от такої “поганої” (точніше буде тільки “позацензурне” слово) дороги, як на відрізку між межою Хмельницької області та селом Прибузьким приблизно, за ці роки не пам’ятаю (кажуть, що через Старокостянтинів ще поганіше). Навіть на Мерседесі це добре відчув (тому і про Мерседес написав). Слава Україні!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.