Головний пріоритет політичної партії «За конкретні справи» – розвиток Хмельниччини

20 серпня відбувся з’ізд політичної партії «За конкретні справи», лідерами якої є Олександр та Галина Гереги.

З’їзд, приурочений 5-річчю створення партії,  відбувся на відкритому просторі  з дотриманням усім вимог карантину.

Як заявили на з’ізді – політичні орієнтири партії незмінні – це конкретні справи задля розбудови Хмельниччини, кожного села, селища та міста, кожної громади!

Засновники політичної сили подякували  команді та прихильникам за підтримку та довіру і заявили,  що Хмельниччина має стати економічно-розвинутою, перспективною, квітучою та комфортною для проживання її мешканців, для навчання молоді, для працевлаштування і відпочинку .І тому крок за кроком продовжуватимуть робити добрі, конкретні справи для подолян.

П’ять років тому на Хмельниччині з’явилася нова політична сила «За конкретні справи» – послідовниця та правонаступниця однойменної громадської організації.

Її особливістю стала масштабна громадська підтримка, а ініціативу переходу у політичну площину подали люди – жителі районів області, які побачили та відчули феномен конкретних справ: на їхніх очах вирішувалися проблеми, що роками залишалися без розв’язання.

Натхненні прикладом засновників партії Олександра та Галини Герег, подоляни, об’єднавшись, вирішили спільно продовжити втілювати в життя ідею конкретних справ, результатом якої є підвищення рівня життя людей, а відтак – розвиток Хмельниччини загалом. Головна стратегія партії «За конкретні справи» як політичної сили– відчутне покращення якості життя і у містах, і у селах краю.

На з’їзді члени партії розповідали про п’ять років роботи, які відобразились  у відбудовані, реконструйовані заклади освіти, медицини, соціального захисту, аграрного сектору. За ці роки значно  кращою ставала інфраструктура громад, велася активна робота над наповненням місцевих бюджетів, економічним зростанням Хмельниччини. Прихильники та члени партії за результатами попередніх місцевих виборів  були обрані керівниками обласних та районних органів місцевого самоврядування, депутатами місцевих рад, очолили новостворені територіальні громади, що стали одними з найуспішніших в Україні.

Політична партія «За конкретні справи» – це команда патріотів, команда небайдужих людей, які своєю працею, своїм досвідом, своїми конкретними справами розбудовують свій край. Це  професійна, потужна і прогресивна політична сила, яка вміє працювати, готова рухатися в ногу з часом, а головне – підтримувати людей, які делегували їй свої повноваження і довірили бути представниками в органах місцевого самоврядування області, районів, громад.

19 депутатів Хмельницької обласної ради, 19 – міських рад, 44 депутати ОТГ, 13 голів ОТГ, 150 депутатів районних рад, 34 – селищних рад, 84 – селищних ОТГ та 70 депутатів сільських ОТГ. Вони взяли на себе обов’язки чесно працювати, розвиваючи свій рідний край на виборах у 2015 році!

І на з’їзді, звітуючи про діяльність протягом усієї каденції тривалістю 5 років, кожен депутат і політична партія в цілому мали про що розповісти і чим пишатися. Це відновлені заклади освіти, збережені соціально-культурні установи, залучені кошти на медицину та розвиток села, відновлені транспортні сполучення та інфраструктура, щоденна робота зі зверненнями та небайдужість до усіх питань, що хвилювали подолян.

– За п’ять років ми почали писати історію Поділля, – зауважила Галина Герега. – І нам не соромно дивитися в очі  подолянам, бо ми не стали політиканами, піарниками, популістами. Ми щоденною працею доказуємо, що дбаємо про сьогодення і майбутнє!

– Попереду багато викликів – це і бойові дії на Сході України, і пандемія COVID – 19, і безробіття, а відтак, відтік молодих кадрів закордон. Але ми першими стали на допомогу державі й забезпечили лікарні та медичний персонал засобами захисту, медичним обладнанням. Ми інвестуємо в економіку України, розвиваємо сільське господарство, будуємо елеватори, створюємо нові робочі місця, сплачуємо мільйоні податки, допомагаємо армії. Ми любимо нашу Україну і  Поділля зокрема!

Як підкреслив Олександр Герега, за п’ять років конкретні справи зайшли у кожне місто, село чи селище. Є чималі здобутки, але найбільше досягнення – це наші люди, наші прихильники.

Олександр Володимирович зауважив, що пишається тим, що партія «За конкретні справи» підняла планку перед виборцями, що не обіцянками, а справжніми справами показали приклад, як працювати для людей. І запевнив, що попереду ще більше буде конкретних справ!

– Члени партії заявили, що  і надалі, партія  буде рухатися вперед із цінностями, програмою та стратегією, які диктуватимуть люди!

На з’їзді заявили, що політична партія «За конкретні справи» йде на вибори!

.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. всем выписать админпротоколы кроме Гереги он в маске.

  2. Герега, сколько ты в бюджет не доплатил?

  3. Супер партія,щоб всі ви стали депутатами!

  4. Усі сексоти в одному місці, хай розкажуть скільки заробили з початку короновірусу, поки усі сиділи вдома, Гереги заробили мільойни, а ще й почали скорочувати свій штат в Епіцентрі, це все по їхньому називається дбаємо людей?

  5. Невже їм ще хтось вірить цим конкретникам? Герега ніяк не наїсться людських грошей??? Чому ця людина досі при владі, цей прислужник Януковича??

  6. Так хочеться, щоб жити ставало легше…кожному злидню, а не окремим обраним – обереио найкращих, це необов”язково,що вони найбагатьші…

  7. Гереги це супер люди!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.