Партія «За Майбутнє» оголосила про початок народних праймеріз

Вперше за всю історію виборів на Хмельниччині партійні списки, зокрема «За Майбутнє», формуватимуться за принципом колективної довіри до кандидатів.

Про це заявив народний депутат України, лідер партії «За Майбутнє» Хмельниччина Сергій Лабазюк.

«Партія «За Майбутнє» буде першою на Хмельниччині політичною силою, яка формуватиме списки кандидатів не за тим, хто кому друг, сват, кум і так далі, а за пропозиціями від громади, професійних спілок, колективів», – сказав Сергій Лабазюк.

Як зразок, нардеп навів приклад «народних праймеріз», яким користуються у США. Він наголосив, що освітяни, медики, підприємці, військові, інші у своїх колективах можуть висувати кандидата та запропонувати його кандидатуру партії «За майбутнє».

«До мене дуже часто телефонують підприємці під час розгляду того чи іншого законопроекту, просять: підтримайте, проголосуйте. Та дуже важливо, щоб зверталися не поодинці, як за звичай, а об’єдналися та мали свого представника».

Саме такі представники – від медиків, освітян, підприємців, які користуються найбільшим авторитетом і довірою, мають бути в партійних списках до місцевих рад усіх рівнів – обласної, районних, ОТГ.

«Ми можемо дати шанс стати депутатом місцевих рад абсолютно безкоштовно» – акцентує Сергій Лабазюк.

У політичній партії «За Майбутнє» Хмельниччина сподіваються, що запрошення взяти участь у «народних праймеріз» буде активно підтримане хмельничанами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Лобзик забросил поруч и стал майбутним с позеленением. Хамелеон проклятый.

  2. А де баба Надя?
    А де партія “Поруч”?

  3. Партія без друзів, сватів, кумовства це ілюзія, а не партія, фантастика для України такого не буває.

  4. За Майбах !

  5. Невже є ідіоти які в це повірять? Лабазюк фарбований лис! Гнати його пора паршивою мітлою!

  6. Лабузюк уперед

  7. БАриги бородатой бабусі

  8. Нехай пригадає як голосував 16 січня 2014 року , всю регіонівську шушеру візьме , який праймеріз , бере всю нечисть за гроші та зв‘язки .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.