На Хмельниччині адвокат запропонував хабара для судді

У Хмельницькій області зафіксована спроба вплинути на суддю, щоб добитися винесення потрібного стороні рішення.

Про це повідомляє “Судово-юридична газета”.

19 серпня до Вищої ради правосуддя та в Офіс Генерального прокурора з відповідним повідомленням звернувся суддя Ярмолинецького районного суду Вадим Мазурчак. Суддя розповів, що 18 серпня до нього надійшла справа про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 Кодексу про адміністративні правопорушення (Керування транспортним засобом в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

Наступного дня в службовий кабінет судді зайшов адвокат, який повідомив, що він буде представляти в суді інтереси особи, підозрюваного у вчиненні правопорушення. При цьому адвокат заявив, що протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП був складений поліцією неправильно, при його складанні було допущено багато помилок і, в цілому, він упевнений, що виграє справу в суді.

Однак тут же, як зазначив В. Мазурчак, адвокат в завуальованій формі запропонував судді неправомірну вигоду за те, щоб суд не залучав його клієнта до відповідальності. Як випливає з повідомлення судді, адвокат, пропонуючи хабар, робив характерні жести, показуючи, що передає судді гроші.

Практично в цей же час, помічник судді заявив: в суді з’явився громадянин, щодо якого поліцією і був складений протокол. Він поцікавився датою засідання по вказаній справі, попросив дати йому справу для ознайомлення і вручити повістку.

При ознайомленні з матеріалами справи громадянин вів себе трохи дивно і зухвало, і, як здалося судді, неприродно.

Як зазначив суддя в своєму повідомленні, учасник судового процесу є пенсіонером, але в минулому працював оперуповноваженим з особливо важливих справ податкової поліції Кам’янець-Подільської об’єднаної інспекції Хмельницької області.

У результаті суддя вирішив повідомити про цей інцидент в Раду правосуддя і генеральному прокурору.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Злив супостата.

  2. Адвокату догану. Судді зірочку. Клієнту 10400 + позбавлення прав на 1 рік. Розходимось, нічого цікавого, розходимось

  3. Та це ж його робота. Якись беспредєл. Так за зсунувшийся будидинок на Озерній карати будуть.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.