Антибіотик Цефтріаксон ми закуповували за значно меншою ціною – в.о. директора Кривчицького психоневрологічного інтернату

В.о. директора Кривчицького психоневрологічного інтернату Юрій Шубарський у коментарі НГП уточнив інформацію щодо закупівель антибіотику Цефтріаксон для хворих закладу, та чому у системі «Прозорро» виявилась така висока ціна.

«Я був призначений 9 лютого цього року на посаду в.о. директора Кривчицького психоневрологічного інтернату і уже 2 квітня, у розпал карантинних заходів, ми підписали договора на рік на купівлю антибіотика. Так, там була вказана ціна у 300 грн, що й зафіксувала система «Прозоро».

Однак жодного разу за такою ціною препарат Цефтріаксон не закуплявся. Ось наприклад, у квітні місяці антибіотик закупили за ціною 170 грн., а у травні – 180 грн. Ще раз наголошую, що ціна у 300 грн вказана у попередньому договорі, але у зв’язку з її зміною, ми купляли препарат за значно меншою ціною, укладаючи додаткові угоди» – уточнив Юрій Шубарський.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Цефтриаксон 1г.N10 180 грн. за упаковку (N10,т.е. десять флаконов в упаковке).Десять упаковок -1800 грн. Один флакон 18 грн. Нормальная цена. Чего от него хотят-то?

    • це вже не важливо, адже тут на сайті під попередньою новиною уже вирішили “Мародёров к стенке!”)

  2. То чому не закупили дешевше препарат, наприклад як у попередній статті у ТОВ за 50 упаковок за 92 гривні. Керівник має бути чесним і порядним, з досвідом роботи у такій установі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.