У Хмельницькому забудовник подав позов про відшкодування шкоди завданої незаконними діями міської влади на суму майже 152 млн. гривень

Про це йдеться у тексті позовної заяви до Господарського суду Хмельницької області від ПП «Буд Кепітал Менеджмент». Відповідачем виступає Управління архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради.

У тексті позову, зокрема, йдеться про те, що потреба державного органу виправити власну «помилку» не повинна непропорційним чином втручатись в нове право, набуте особою, яка поклалася на легітимність добросовісних дій державного органу.

Тому позивач вважає, що внаслідок неправомірних дій та рішення органу місцевого самоврядування зазнав численних збитків, що складаються з витрат щодо будівництва а також упущеної вигоди.

Нагадаємо, що приватне підприємство «Буд Кепітал Менеджмент» виступало генпідрядником на будівництві висотки за адресою Кам’янецька, 2а.

Зокрема, на земельній ділянці на вул. Кам`янецька, 2а площею 2500 кв. м планувалось будівництво 25-поверхового житлового комплексу, який мав складатись, як з комерційних приміщень: магазинів, салонів, кафе, ресторанів тощо, так і з 195 одно-, дво-, трикімнатних житлових квартир. У будинку планувався дворівневий підземний паркінг та перші два поверхи комерційної площі.

Інвестори цього проекту мали необхідні експертизи, після чого й було отримано дозвіл на виконання будівельних робіт.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. У разі задоволення позову хто буде відшкодовувати збитки міському бюджету ???

  • Логічно, це має бути за рахунок винних посадових осіб – професіоналів міської влади.

  • Ніхто платити не буде,тому що позов є безпідставним і навіть,якщо суддя відкриє провадження,то одразу ж його закриє за відсутністю доказів в завданні матеріальної шкоди.
   Да і Пенкалям точно нічого з цього не обламається,краще б кран розібрали.

   • Степане, до чого тут Пенкелі ? Інвестор обєкту зовсім інша фірма, звісно ж ніхто коштів не поверне, їм доведеться домовитись щоб будувати щось інше

 2. Писав безграмотний, бо вул.Ковпака у місті немає.

 3. ПрофАНАЛІВ в міській раді достатньо

 4. Серожу Пенкаля навчив обкрадати державу і місто тато колишній голова Хмельницької ода Лундишев Це ще те сім ячко яке легалізовало вкрадені у нас гроші через свої генделі Але в цьому випадку нічого вашій з Ленкою злодійській сімейці не вигорить і злапаети ви облазню і зневагу хмельничан

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.