Аграрна партія та партія «За Майбутнє» однією командою братимуть участь у місцевих виборах на Хмельниччині

19 серпня в Хмельницькому відбувся з’їзд обласної організації Аграрної партії України, на якому було ухвалено рішення про об’єднання з партією «За Майбутнє» для спільного походу на місцеві вибори на Хмельниччині. Зокрема, представники аграріїв будуть включені до списків кандидатів у депутати місцевих рад всіх рівнів від «ЗМ».

Фундаментом для об’єднання двох політичних сил стали схожі позиції у питаннях аграрної політики та розвитку села. В першу чергу, мова йде про необхідність перегляду і вдосконалення Закону про продаж землі. Обидві партії вважають, що в тому вигляді, в якому цей Закон був прийнятий парламентом, він не буде працювати на розвиток громад і країни. Аграрна партія та партія «За майбутнє» виступають за збільшення обсягів державної допомоги аграрному сектору, а також за переорієнтування аграрної політики на пріоритетну підтримку малого та середнього фермерства.

У планах об’єднання – спільно відстоювати реформу децентралізації, яка має надати громадам додаткові повноваження і джерела наповнення місцевих бюджетів. «Сьогодні основне завдання полягає в тому, щоб люди на місцях насправді мали повноваження робити добрі справи, реально впливати на ситуацію з дорогами, з житлово-комунальним господарством та створення робочих місць, тому Аграрна партія прийняла рішення йти в команді з партією «За Майбутнє», – наголошує керівник фракції Аграрної партії в Хмельницькій облраді Сергій Іващук. Крім того, аграрії та представники «За майбутнє» планують спільно боротися за перегляд медичної й освітньої реформ. Щоби покласти край безпідставному закриттю шкіл, лікарень і звільненню кваліфікованих фахівців.

Коментуючи об’єднання двох політичних сил, лідер партії «За майбутнє» Хмельниччина, народний депутат Сергій Лабазюк зазначив: «У нашій команді ми раді бачити професіоналів, які добре знають місцеві проблеми, бачать шляхи їх розв’язання та користуються повагою земляків. Представники Аграрної партії активно працювали на теренах Хмельницької області. Результат їхньої роботи люди побачили на місцях. Впевнений, що разом ми зможемо досягти більшого».

Нагадаємо, що раніше до партії «За Майбутнє» Хмельниччина приєдналась обласна партійна організація партії «Відродження» на чолі з народним депутатом Віктором Бондарем.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Лобзик с зашкваренной командой!

 2. Зе майбутнє, як і Слуга народу, партія Коломойського. Думайте, подоляни, кріпко думайте…

  • Слуги вже відбилися від коломойського. Саме тому у нього нові фаворити – лабазюк і ко)

 3. Оце так вибори будуть веселі. Лабазюк не гребує нічим, заради влади. Пора вже схаменутися

 4. За Майбах !

 5. Думав Іващук нормальный, а він такий як всі. Гидко.

  • А ти хоть раз його підтримав. Чи ти обераючи наволоч кожен раз, думаєш йому легше від цього.
   Сьогодні виборці і їх вибори довели до того, що навіть порядні люди змушені шукати підтримки, бо один в полі не воін

 6. За Майбутнє!
  Лише через те, що там Іващук.
  Колись в житті він єдиний зміг допомогти мені у складній ситуаціі моєї родини! Хай Бог допомагає!

 7. Проросійська партія “За майбутнє”, за якою стоїть Коломойський. Партія корупціонерів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.