Керівництво молокозаводу у Білогір’ї не допустило працівників екологічної інспекції до проведення позапланової перевірки

30 липня цього року до Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області звернувся мешканець Білогірського району та повідомив про порушення вимог природоохоронного законодавства ТзОВ «ТД «Білогірямолокопродукт». За словами заявника, молокозавод забруднює річку Горинь відходами від виробництва, атмосферне повітря та ґрунт.

18 серпня 2020 року, керівництво ТзОВ «ТД «Білогірямолокопродукт» зухвало не допустило представників Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області до проведення позапланової перевірки. При цьому, навіть не зважаючи на присутність державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища, підприємство продовжувало завдавати шкоди довкіллю, викидуючи в повітря стовп диму з труби та здійснюючи скиди від виробництво в річку Горинь.

Нагадаємо, що ТзОВ «ТД «Білогірямолокопродукт» є потужним виробником масла та сиру. Та, разом з цим – потужним забруднювачем природи та нехтувачем законодавства України.

Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області на керівника Товариства з обмеженою відповідальністю «ТД «Білогірямолокопродукт» складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ст 188-5 КУпАП, а матеріали по даному факту будуть передані до правоохоронних органів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Нєхеєр шастать,дармоїди.

  2. “Перевіряльники не економіку розвивати хочуть, вони за хабарем приходять. Женіть їх в шию!” А.Яценюк
    от і поради використовують досі

  3. Впаяти непідйомний штраф і закрити ! Бо таких ділків, яким байдуже на довкілля – тьма тьмуща. А дітям залишать загаджене все, зате з мішком баблішка…

  4. щось ця екологічна бидлота не біжить у Понінківську паперову фабрику. Підараси лише замовлення виконують

  5. Директора расстрелять. Завод закрыть.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.