Причиною зсуву землі під новозбудованим будинком могло бути недотримання будівельних норм – заступник міського голови

«На мою думку, причиною зсуву землі під новозбудованим будинком на Озерній може бути те, що забудовник ділянки з будинком на вул. Кармалюка 4/2 не дотримувався будівельних норм, в проекті не було навіть сплановано дренажну систему, не було проведено жодних зсувозахисних робіт. Це є люди, котрі  мають стосунок до славнозвісного «Набережного кварталу» – повідомив на брифінгу з приводу надзвичайної ситуації заступник Хмельницького міського голови Андрій Бондаренко.

Експертної оцінки причин зсуву наразі ще немає.

Забудовник «Будальянс груп», котрий зводить сусідній будинок, проводить роботи по укріпленню стін будинку, під яким відбувся зсув.

Міська влада на сьогодні не бачить загроз руйнування будинку, тому немає необхідності евакуації усіх мешканців. За рішенням комісії можливе відселення на одну добу, поки проводитимуться укріплювальні роботи, наголосив Анатолій Бондаренко.

Брифінг заступника Хмельницького міського голови Андпія Бондаренка з приводу надзвичайної ситуації – зсуву грунту біля житлового будинку в мікрорайоні Озерна у Хмельницькому

Posted by Суспільне Поділля on Tuesday, August 18, 2020

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 26

 1. Може пан Бондаренко ще розкаже про будівництво на Тернопільській,34 А. ???Судом скасовані містобудівні умови та обмеження ще рік тому, але будівництво триває, наражаючи мешканців прилеглих будинків на небезпеку. П’ять років люди боролися проти незаконних дій, але влада зробила все, щоб дати хід цьому будівництву.

 2. В першу чергу винна теперішня владна шушера, на чолі з Картавим. Знову хочуть мразі на когось вину звалити.

  • Я наступне писав ще приблизно 10 років назад: Сам юридичний статус (юридична суть) ЖБК передбачає відповідальність за усе , зокрема за всі помилки і порушення, усіх членів ЖБК. Тобто замовникам квартир і приміщень (вони ж члени ЖБК) немає з кого спитати, крім з себе.

 3. мда…

 4. Весь этот склон может пойти к озеру. При Союзе там ничего не строили не зря. А теперь там целый город нахерачили.

 5. та підпірна стінка так допоможе, так збереже від зсуву як мертвому кадило.
  а якщо хоча б невеликий землетрус що тоді !!!???

 6. І що це погано? Люди на халяву будуть жити у майже у центрі міста.

 7. “Команда симчишина” розкажи на ТВ в прямому ефірі хто нестиме відповідальність, за злочини, дай відповіді на наші запитання,
  буде заодно тобі реклама, НЕ СЦИ….!!!
  Побачемо який ти “найкращий”

  • Я наступне писав ще приблизно 10 років назад: Сам юридичний статус (юридична суть) ЖБК передбачає відповідальність за усе , зокрема за всі помилки і порушення, усіх членів ЖБК. Тобто замовникам квартир і приміщень (вони ж члени ЖБК) немає з кого спитати, крім з себе.

 8. та підпірна стінка так допоможе, як мертвому кадило!!!
  А що як невеличкий землетрус, хто тоді понесе відповідальність???7

 9. а чого немає “найкращого мера”, вийди до народу сцикло.
  Похвали себе.зроби рекламу, який ти хороший, це все” попередники” винні.
  Хто буде наказаний АААААААА!
  миколаїв, Кривак, новачок, завгосп – історики х.рові, без освіти, совісті, без відповідальні, докерувались – все знайки.
  Фахівців по звільняли.
  Бумеранг ніхто не відміняв.
  А ще буде Божа кара в третьому поколінні !!! Думали так все буде як хочеться, ні ВІДПОВІСТЕ ЗА ВСЕ 11111

  • “Найкращий мер” не поїде в Озерну для зустрічі з мешканцями будинку, він краще на музичному фестивалі попіариться.

 10. За озером був танкодром, а це озеро називалось ставком “солдатський”. Почав забудову пан Чекман і ті панельні будинки найкрепші до цього часу. А зараз ведеться хаотична забудова, що й призвело до цього.

 11. Ну да! на фестивалі селфі, а на Озерній питання не по “детскі”
  ХмельБетман ти наш “дорогий” тобі ж вазончики, фонтанчики, велодоріжки, бруківочка…..яж “найкращий”.
  А нащо в першу чергу – підвали, криші, ліфти, водопровідні мережі,каналізаційні мережі, Чернилівка….,

  • Мусоропереробний комбінат де побудований????? Нема!!!!! Дайош селфі на фестивалі, попереду день міста.

 12. Що не кажіть, а наш мер найкращий!
  Місто не впізнати.

 13. Міський голова,на даний момент знаходиться на обєкті і спілкується з мешканцями та забудовником,ситуація повністю контрольована,а ви онанізми,пельки позатикуйте,що мер ховається від людей.Симчишин народний мер!!!

 14. Про що мер спілкується з мешканцями ??? Нехай спілкується з Крутилком, який винен у підкопі. Який Дурень дав дозвіл на таку щільну забудову ???

 15. Узбогойтесь. Вся Україна це порушення будь яких норм.

 16. Стаття 275 КК України : – …. а також порушення під час проектування чи будівництва правил, що стосуються безпечної експлуатації будівель і споруд, особою, яка зобов’язана дотримувати таких правил, якщо це створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров’ю потерпілого,- карається…» Нехай мешканці подадуть заяву, до правоохоронців, щодо реєстрації кримінального провадження по цьому, призначають відповідні експертизи і встановлюють винних осіб.

 17. Картавий на даний момент знаходиться в Египті з людьми спілкується засланий козачок Бондаренко он же Смотрящій від Пупса про шо ми говоримо . Там будує Крутілко Квятко їм наплювати на людей на ситуацію їм головне гроші гроші гроші , вони діляться з Картавим і не плохо діляться , бо забрали всі бюджетні гроші на всі бюджетні забудови і тільки вимагають з бюджета додаткових коштів . Треба виходити на Майдан і відправляти всю ту картаву шоблу у відставку !!!! Ганьба Симчишину і його прихвостням !!!!

 18. Ця подія є наслідком хаосу у забудові міста. Добре, що немає тяжких наслідків. Міський голова повинен добре подумати, що буде далі і не йти на поступки своїм “рєшалово”.

 19. Тут та в інших постах на цю тему люди пишуть, що треба залучити до відповідальності (а інколи пишуть – “розстріляти”) тих, хто дав “дозвіл на будівництво” (тільки не зрозуміло – того будинку, що вже побудований чи того, що зараз поряд будується) та тих, хто підписав “документи про прийняття до експлуатації” (ну тут вже зрозуміло – того будинку, біля якого / під яким стався зсув). Може мені недолугому хтось пояснить: 1. Хто (який орган) зараз / останні роки видає “дозволи на будівництво” таких житлових будинків? 2. Хто (представники яких органів) зараз / останні роки підписує “документи про прийняття до експлуатації” таких житлових будинків і які (як вони називаються) “документи про прийняття до експлуатації” таких житлових будинкі вони підписують? Дуже прошу …

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.