Самочинно збудований у рекреаційній зоні річки Дністер елінг підлягає знесенню – рішення суду

У 2012 році Новоушицькою районною держадміністрацією державному підприємству у користування на умовах оренди було передано близько 1,2 га землі водного фонду прибережної смуги р. Дністер для облаштування на ній пляжу.

Надалі орендар, усупереч умовам вказаного договору, уклав із фізичними особами договори суборенди частини цієї земельної ділянки, відповідно до яких, окрім облаштування пляжу суборендарям, додатково надано право на встановлення споруд, повідомляє пресслужба прокуратури Хмельницької області.

На підставі цих правочинів фізичні особи незаконно, без погоджувальних документів із власником земельної ділянки – райдержадміністрацією, побудували на березі річки так звані елінги – будинки з кімнатами відпочинку. При цьому незаконною забудовою ділянки рекреаційного призначення вони створили перешкоди для громадян у доступі до узбережжя водного об’єкту, забудували прохід до річки парканом та перекрили проїжджу частину дороги.

Враховуючи порушені інтереси держави, органи прокуратури Хмельницької області пред’явили до суду позовні вимоги про знесення самочинно збудованої споруди та скасування державної реєстрації права власності на неї.

За принципової позиції прокуратури рішенням Віньковецького районного суду Хмельницької області позовні вимоги щодо одного з елінгів площею 180 кв м задоволено у повному обсязі.

Відтак, самочинно збудований на березі р. Дністер об’єкт рухомості підлягає знесенню. Окрім того, попередньо за позовами прокуратури області судами прийнято рішення про знесення ще трьох аналогічних елінгів. Вказані рішення суду перебувають на примусовому виконанні в органах державної виконавчої служби.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Об’єкт РУХОМОСТІ підлягає знесенню , а може НЕРУХОМОСТІ?

  • Елінг призначений для стоянки човнів, байдарок, яхт тощо. а човни та байдарки – об’єкти рухомі. отже, елінг – об’єкт рухомості
   🙂 🙂 🙂

 2. Будиночок судді Хмельницького міськрайонного суду пана Продана Бориса Григоровича.

 3. Мы будем просто-таки нещадно бороться с лицами, живущих на, допустим, нетрудовые доходы!(С)

 4. А ЧИЇ Ж ТО ЕЛІНГИ? СЕКРЕТ? НЕВЖЕ ХТОСЬ ПОВІРИТЬ, ЩО ВОНИ БУДУТЬ ЗНЕСЕНІ?

 5. Де робота ПИДАРОВ з ДВС?

 6. Произвол, сатрапы. Так можно і Перлину поділля Гуменюка знести. А вона і музей під відкритим небом, і АТОшників лікує.
  А як смачно там свинячі голови готують для поважних гостей.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.