На Хмельниччині виборчу адресу змінили 149 осіб – Опора

Упродовж півтора місяця до органів ведення Державного реєстру виборців звернулися 149 осіб, щоб змінити виборчу адресу з, до та в межах Хмельницької області.

Про це повідомляють спостерігачі “Опори”.

Виборчий кодекс України, що набув чинності 1 січня 2020 року, передбачає для виборців оновлену можливість голосувати за місцем фактичного проживання. Завдяки цій нормі з 1 липня до 10 вересня цього року громадяни України можуть змінити свою виборчу адресу, щоб постійно голосувати там, де фактично мешкають.

За інформацією Державного реєстру виборців, станом на 15 серпня 2020 року процедурою зміни виборчої адреси скористалися 42 особи, які зареєстровані в Хмельницькій області, але мають намір голосувати в інших регіонах – там, де фактично мешкають. Натомість у виборах на Хмельниччині братимуть участь 30 осіб, зареєстрованих в інших областях. Ще 77 мешканців Хмельницької області змінили свою виборчу адресу в межах регіону.

Найбільше звернень про зміну виборчої адреси в громаду зареєстровано щодо Кам’янець-Подільської та Славутської міських громад: 20 і 15 звернень відповідно. Найбільше звернень щодо зміни виборчої адреси з громади зареєстровано від громадян, зареєстрованих у Кам’янець-Подільській та Хмельницькій міських громадах: 16 і 13 відповідно.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.