Патрульні відвернули спробу самогубства хмельничанина

Патрульні відвернули спробу самогубства хмельничанина, який хотів стрибнути з даху багатоповерхівки, повідомляє патрульна поліція Хмельниччини.

Учора, близько 18-ї години, на вулиці Заводській, патрульним надійшов виклик “Спроба самогубства”. На лінію 102 небайдужі громадяни повідомили, що невідомий чоловік сидить на даху 10-поверхівки.

За лічені хвилини патрульні прибули на місце виклику, де і виявили 35-річного чоловіка в стані алкогольного сп’яніння, який через сімейні негаразди хотів звести рахунки із життям.

Поспілкувавшись з громадянином, інспекторам вдалося заспокоїти чоловіка та відвернути непоправне. Патрульні відвели чоловіка у безпечне місце. Далі його шпиталізували медики.

Патрульні відвернули спробу самогубства хмельничанина, який хотів стрибнути з даху багатоповерхівкиУчора, близько 18-ї години, на вулиці Заводській, патрульним надійшов виклик "Спроба самогубства". На лінію 102 небайдужі громадяни повідомили, що невідомий чоловік сидить на даху 10-поверхівки.За лічені хвилини патрульні прибули на місце виклику, де і виявили 35-річного чоловіка в стані алкогольного сп’яніння, який через сімейні негаразди хотів звести рахунки із життям.Поспілкувавшись з громадянином, інспекторам вдалося заспокоїти чоловіка та відвернути непоправне. Патрульні відвели чоловіка у безпечне місце. Далі його шпиталізували медики.Ми ж дякуємо нашим патрульним за розсудливість та професійну роботу.Друзі, пам’ятайте, життя — безцінне.#ПорядокЦеТи #patrolpolice_khmelnytskyi #khmelpolice #патрульнаполіція

Posted by Патрульна поліція Хмельницької області on Monday, August 17, 2020

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.