Власниця равликової ферми на Хмельниччині виборола грант у розмірі пів мільйона гривень на розвиток бізнесу

14 серпня вся Україна дізналася імена другої п’ятірки фіналістів проєкту “Мільйони добрих справ” від компанії “Епіцентр К”, в якому підприємці змагаються за гранти на розвиток власного бізнесу.

З понад 1500 заявок, що надійшли для участі у проєкті “Мільйони добрих справ”, до другого фіналу потрапили 10 підприємців, які презентували свої бізнес-ідеї членам журі, в надії отримати грант у розмірі до 500 тис. грн на власну справу.

Серед другої п’ятірки фіналістів, котрі отримали пів мільйона гривень на розвиток власного бізнесу є й хмельничанка Альона Шибунько.

Альона Шибунько — власниця равликової ферми, де розводять цей смачний, поживний та корисний делікатес, що має попит у країнах Європи. Сьогодні ферма Альони невелика, займає площу 30 соток та має окреме приміщення (маточник), де равлики розмножуються. Але плани у підприємниці амбітні — взяти в оренду пустуючи пагорби й закинутий корівник та масштабувати свій бізнес. Допомогою стане грант у розмірі 500 тис. грн, який Альона отримала від компанії “Епіцентр”. “Сподіваюсь, що скоро рідні хмельничани та усі українці зможуть скуштувати цей незвичайний делікатес з нашої ферми, яку ми розбудуємо завдяки гранту від компанії “Епіцентр”, – говорить Альон, яка впевнена, що в майбутньому її ферма стане туристичною окрасою Хмельниччини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Даёшь порцию улиток в дом каждому Хмельничанину!

  2. На жаб більше дають

  3. Нема на неі зооактивістів

  4. Тут люди с свиного копыта суп варят. То теперь равликов есть будут?

  5. Алёна в самом Хмельницком разводит улиток?
    Молодец, конечно.

  6. піднімається тваринництво, тепер центнери приросту по равликах включити до статистики, і в т.ч. кількість поголів’я

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.