Андрій Шутяк: «На місцевих виборах для людей мають бути головним не загальні гасла, а конкретні справи та репутація кандидата»

Напередодні старту виборчої кампанії до місцевих рад про районування Хмельниччини, та як воно може вплинути на політичне життя області, про вплив президентського рейтингу на результати виборів та перспективи Ярмолинецької ОТГ, ми поспілкувались з Андрієм Шутяком – депутатом Хмельницької обласної ради від політичної партії «За конкретні справи», учасником бойових дій на сході України.

– 17 липня цього року Верховна Рада ухвалила у першому читанні проєкт постанови про утворення та ліквідацію районів, ініціатором якого виступив Кабінет міністрів України. В результаті Хмельницьку область поділили на три райони. Ваше ставлення до такого поділу?

– Я був і є прихильником розподілу Хмельниччина на п’ять районів, оскільки це найбільш виважений, ретельно логістично та економічно прорахований проєкт, котрий пройшов обговорення у депутатському корпусі обласної ради, та котрий підтримала обласна облдержадміністрація. На жаль, на завершальному етапі до районування підключились окремі народні депутати, і ми отримали замість п’яти районів – три. Чи відповідає це реаліям часу? Звичайно – ні.

Що ж стосується Ярмолинець. З самого початку ми у громаді обговорювали можливість утворення Ярмолинецького району з адміністративним центром в смт Ярмолинці, до якого приєднувались Дунаївці, Нова Ушиця, Городок, Чемерівці, Віньковці. Це була моя принципова позиція як депутата обласної ради, яка базувалась на підтримці громади. Коли люди зібрались на віче, аби обговорити питання районування, я одразу сказав, що слід відстоювати можливість збереження Ярмолинецького району з приєднанням вище вказаних громад. Люди підтримали мою пропозицію, адже логістично ми знаходимося у центрі, що значно спрощує усі комунікативні процеси.

І лише у разі, коли Верховна рада не підтримає нашу пропозицію про збереження Ярмолинецького району, слід розглядати та прораховувати плюси та мінуси приєднання Ярмолинець до Дунаєвець та Хмельницького.  Лунали різні точки зору. Але ще раз наголошу, що моїм пріоритетом та бажанням громади було збереження Ярмолинецького району.

На мій погляд, влада не провела достатньої роз’яснювальної роботи, аби населення зробило правильні висновки. Існувало, та й продовжує існувати багато міфів, котрі не були розвінчані, роз’яснені. Як, наприклад, розповіді про те, що за будь якою довідкою потрібно буде їхати в обласний центр. Хоча ми ж розуміємо, що такі питання вирішуватимуться територіальними громадами.

Низька поінформованість населення, маніпуляції, власні інтереси окремих провладних народних депутатів й привели до такого результату, який сьогодні маємо.

Новостворений Хмельницький район з адміністративним центром у місті Хмельницький є по суті територіальним монстром з великою чисельністю населення. Наскільки повноправно інтереси кожної громади будуть представленні у майбутній районній раді покаже час. Однак, мої прогнози невтішні.

До речі, не зрозумілим залишається обсяг повноважень майбутніх районних рад. Ми ж знаємо, що до 1 січня 2021 року комунальне майно має передатись на баланс ОТГ. Що залишиться в районі?

– Чи вплине, на Вашу думку, ось такий розподіл районів на політичне життя області?

На місцеві вибори – ніяк. Люди до місцевих рад, органів самоуправління обиратимуть людей, котрі своєю роботою заслужили певний авторитет. Звичайно, влада, і ми це знаємо, буде опиратися на голів РДА, вимагати від них якогось результату. Але, на мою думку, дієвість цієї затії близька до нуля.

А ось, що стосується майбутніх парламентських виборів, то цілком очевидно, що таке районування комусь із провладних сьогодні депутатів на руку.

– Останні соціологічні опитування групи «Рейтинг» показали, що президент Зеленський ще у фаворі в українців. Це відобразиться якимись чином на результатах місцевих виборів?

– Я вважаю, що на місцевих виборах пріоритетом у виборі для більшості людей є результати роботи того чи іншого кандидата, його репутація. Пройшов рік після виборів президента та парламенту і виборці критично оцінюють їх діяльність. А також діяльність призначенців президента на місцях. І у сухому залишку, без хі-хі та ха-ха, залишається дуже мало.

Якщо говорити конкретно про Ярмолинці, то люди бачать продуктивність роботи нинішньої влади. І мають, до речі, з чим порівняти. Коли я очолював райдержадміністрацію, головною рисою нашої роботи була системність. Усі звернення, проблеми людей вирішувались комплексно, із залученням різних важелів впливу. Тому що пріоритетом було – вирішити питання, а не переадресувати його далі, як успішно це роблять сьогодні. І люди це ж бачать. Велике значення має налагоджена співпраця з народним депутатом, котрий представляє округ. У моєму випадку, спільна робота з Олександром Герегою, котрий усіма можливостями підтягував державне фінансування для реалізації різних соціальних проєктів, давало можливість розвивати Ярмолинецький край. До речі, реконструкцію та капітальний ремонт будинку культури, котрий тоді очолював нинішній голова РДА Василь Гуменюк, зроблено також завдяки співпраці з народним депутатом Олександром Герегою.

Ще, як приклад, можу навести нашу роботу з впорядкуванням та асфальтуванням вулиць. Ми ніколи не робили це кусками: там шмат заасфальтували, там шмат. Питання ставилося чітко: скільки можемо зробити за рік – якщо три дороги, значить три дороги, але кожні від і до кінця, з належним контролем. І люди це також бачили.

Тобто, головне у роботі – це системність. А сьогодні у владі ліва рука на знає, що робить права.

– А як же проєкт «Велике будівництво» на Хмельниччині, який сьогодні реалізовує влада?

– Можу розказати і про так зване «Велике будівництво» на прикладі дороги Н-03, котра проходить через Ярмолинці. 2018 року пройшов тендер, а у 2019 році його виграло ШБУ-56 та було профінансовано. Але дехто чекав, щоб пройшли вибори і записати це в актив уже новій владі.

– Фінансова спроможність, самодостатність, інвестиційна привабливість – головні рушійні сили будь якої ОТГ. Як з цим у Ярмолинцях?

– Коли я очолював Ярмолинецьку РДА, було ініційовано виділення земельних ділянок, не придатних для сільськогосподарської обробки, під будівництво сонячних електростанцій. Ми були одними із перших в області.

Вдалося провести перемовини і залучити інвестора, який відновив роботу Ярмолинецького консервного заводу. Зайшли «Баришівська зернова компанія» та«Агрохолдинг-2012». Сьогодні все це працює. Було й багато інших напрацювань, але нині про їх реалізацію від нової влади майже нічого не чути.

Я завжди говорив новому керівнику РДА – сьогодні ніхто не заважає, покажи, що ти кращий і я пожму тобі руку. Якщо ні, то – вибачай.

Тобто, головне – шукати можливості і максимально ефективно їх використовувати, а не сидіти і чекати з моря погоди.

Завдання керівника громади – створити умови, аби бізнес зайшов до тебе, платив податки та створював робочі місця. А для цього треба мати певний досвід, знання і розуміння того, чого ти хочеш досягнути.

Петро Костюк.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Усе вірно та чітко розповів та оцінив. І про свою роботу та про бездарів що прийшли на зміну! Вперед командир !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.