Заява прес-служби Хмельницької обласної організації партії «Слуга народу»

Цими днями активно поширюються відверто маніпулятивні публікації, в яких представники партій – «Європейська Солідарність», «За конкретні справи» і «Батьківщина» намагаються звинуватити партію «Слуга народу» у «повному контролі» керівництва у всіх без винятку ТВК Хмельниччини.

Ключове «звинувачення» ґрунтується на тому, що начебто подання кандидатур на членів територіальних виборчих комісій від партій «Слуга народу», «Голос» і «Солідарність жінок України» робилися з одного комп’ютера, авторизованого як «Машбюро ПОЧТА».

Для всіх викривачів «узурпації влади» повідомляємо, що авторством «Машбюро ПОЧТА» позначені всі форми виборчих документів, які розміщені на офіційному сайті ЦВК і використовуються усіма партіями для підготовки своїх подань. Кожен може в цьому переконатися, завантаживши стандартну форму з сайту ЦВК (https://act.cvk.gov.ua/acts/pro-formi-podan-shhodo-kandidatur-do-skladu-viborchih-komisiy-yaki-zdiysnyuyut-pidgotovku-ta-provedennya-mistsevih-viboriv.html).

Ще однією свідомою маніпуляцією стало твердження, що керівні посади у тервиборчкомах Хмельниччини отримало лише три партії. Однак, на сьогодні у Хмельницькій області сформовано 17 ТВК, в яких керівні посади отримали десять партій. Таким чином твердження про «узурпацію» втрачають будь-який сенс.

Сьогодні обласна команда партії «Слуга народу» – беззаперечний лідер місцевих виборів на Хмельниччині. Власне, це і є основною причиною інформаційних атак на нашу політичну силу з боку політичних конкурентів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Кравцов це людина Мандзія!

  2. давненько ніхто нікого не викривав) ласкаво просимо до виборів.

  3. Почалися брудні ігри) значить бояться Слуг, бо вони мають підтримку народу. Це добре! Буду за них

  4. Ніякий ти не лідер перегонів. За Зе-ків голосуватимуть лише проплачені недоумки.

  5. Із 17 ТВК слуги мають 9 голів, 3 заступника, 5 секретарів. Сателіт слуг так звана Солідарність жінок – 16 керівних посад. Голос -10. Решту 8 розподілили по 1 ще 7 другорядних партій. Жодного представника не мають парламентські ЄС, Батьківщина, ОПЗЖ. Вам це ні про що не говорить?

  6. збрехали. Рудик аублічно визнала, що фальсифікація подання від Голосу була.

  7. Нічого собі – навіть так діють – геть стах втратили..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.