Головна спортивна арена Старокостянтинова готова приймати спортсменів

Про це повідомив у Фейсбук міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук.

«От і настав той час, коли можна підводити фінальну риску під першим етапом масштабного проєкту з розвитку спорту в нашому місті. Головна арена Старокостянтинова — стадіон «Центральний» — готовий приймати спортсменів на футбольному полі, бігових доріжках, ділянках для стрибків та метання снарядів, а також відвідувачів на трибунах.

Ми довго йшли до цього моменту, тож і радість відкриття хочеться розділити із кожним. Тому я запрошую мешканців Старокостянтинівської отг та гостей нашого міста на урочисту церемонію відкриття головного реконструйованого стадіону, що відбудеться 24 серпня» – йдеться у дописі.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Задолбали ці послідовники Гітлера. Ладні останні штани зняти з усіх, щоб якісь олімпіади проводити. Тіль економікою зовсім не займаються.

  2. Благодаря меру город с каждым годом преображается. Кто бы что не говорил и как бы не наговаривал на Мельничука он старается и делает для города много. Уважение.

  3. А коли перероблять нарешті “старий” стадіон, що знаходиться на поділлі Старокостянтинова.

  4. За останні роки в місті суттєво почався наводитися порядок. Місто змінюється на очах. Робиться там, де десятиріччями не робилося.Мельничук,вибір.

    • Так бо Корнійчук губернатором був, то хоч трохи грошей на Старкон виділив

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.