Вибори на Хмельниччині розпочалися з… фальсифікацій?

Не важливо, хто голосує, важливо, хто підраховує голоси! Схоже, що ці слова Йосипа Сталіна взяли на озброєння у своїй передвиборчій кампанії представники нинішньої влади. В усякому разі – на Хмельниччині.

Варто лише згадати недавню «епопею» з районуванням подільського краю, який депутати монобільшості у Верховній раді «роздерибанили», іншого слова й не добереш, замість пропонованих 5-6  районів – на три! Тепер, схоже, влада вирішила продемонструвати подолянам «спритність рук» і у виборчому процесі.  Судіть самі,

Постановою ЦВК 10 серпня було сформовано 17 територіальних виборчих комісій, до керівного складу яких вперше за всю історію не обрано ЖОДНОГО кандидата від  партії «Батьківщина»! Навіть при Януковичу такого НЕ БУЛО!

Не допущено, до керівництва виборчими комісіями й представників  інших партій, зокрема «Європейської Солідарності» та «За конктетні справи».  Отож, дякуючи «сліпому жеребу» Центрвиборчкому, у день ікони Божої матері – «Одігітрії», подоляни отримали «благу вість» із Києва, що окрім партій «Слуги народу», «Голосу» та « Солідарність жінок України», яким і дісталася «левова»  частина «портхвелів» в обласній, районних та міських ТВК, їх голоси підраховуватимуть  представники «Рідного Закарпаття», «Єдиного Кривого Рогу», «Блоку Дарта Вейдераа». Довідавшись про «шахер-махер» із хмельницькими комісіями, керівниця партії «Голос»  заявила, що відкликає всіх своїх 35  представників із хмельницьких комісій, оскільки вони стали до «послуг» «Слуги народу».

Ситуацію, яка склалася із виборчими комісіями Поділля ми попросили прокоментувати заступника голови партії «Батьківщина», Народного депутата Івана Крулька, який перебував у цей час на Хмельниччині.

“Ми маємо класичний зразок підкилимного політичного «договорняка». І це не просто слова. Всі кандидати від 3-х політичних партій-переможців, яким дісталися керівні портфелі в хмельницьких ТВК, готувалися в одному офісі і фактично є представниками влади. Навіть подання на них здійснювалося з одного комп»ютера. Такі факти свідчать про підготовку до масштабних фальсифікацій на виборах. Принаймні – на Хмельниччині. І я, як повноважний представник партії «Батьківщина» в області на час виборів, як фаховий юрист, авторитетно про це заявляю. Як заявляю й інше: партія «Батьківщина», загартована в 25-літній боротьбі за Україну і її народ, партія, котра, як і її лідер Юлія Тимошенко,  жодного разу не відступала від своїх принципів і зобов»язань, не дасть представникам нинішньої влади сфальшувати вибори. Ні на Хмельниччині, ні по всій Україні! Ми не дозволимо, щоб об демократичні завоювання, здобуті українським народом у двох революціях, а вільні вибори і є таким, завоюванням, витирали ноги, як об ганчірку, представники  влади. Бо чесні, вільні, справедливі й не сфальшовані вибори є те, що робить країну – державою, а людей – народом!” – наголосив політик.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.