Дунаєвецьку та Городоцьку ЦРЛ перевірили на готовність до наступної хвилі COVID-19

Вчора під час щоденного брифінгу у Хмельницькій ОДА повідомили, що завантаженість ліжко місць становить 20% при встановленій нормі – 50%.

Якщо в області протягом 5 днів поспіль кількість тестувань знизиться менше ніж до 24 на 100 тис. населення, то область автоматично потрапляє до “помаранчевої” зони.

Наразі в області проводиться більше 60 тестувань на 100 тис. населення; стосовно рівня захворюваності, то цей показник за два тижні не повинен перевищувати 40 випадків на 100 тис. населення. Для того, щоб область залишилася в “зеленій” зоні, цей показник за 14 днів не повинен перевищувати більше ніж 501 випадок захворювання (в середньому 36 випадків за добу).

Перший заступник голови ОДА Роман Примуш відвідав Дунаєвецьку та Городоцьку ЦРЛ, аби на місці подивитися як готуються лікарні наступної хвилі. За результатами огляду встановлено, що Дунаєвецька ЦРЛ повністю готова до прийому хворих на COVID-19. Так, заклад забезпечений місячною потребою засобів захисту та дезінфекції, медичними препаратами, підготовлені відповідні ліжко місця, відпрацьовані маршрути і маршрутизування хворих на COVID-19.

Городоцька ЦРЛ, яка буде задіяна після Славутської і Дунаєвецької ЦРЛ, також готова до прийому хворих, але для надання повноцінної допомоги заклад ще потрібно доукомплектувати засобами індивідуального захисту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.